Van Sonsbeeck makelaars

Ons netwerk is uw netwerk!

Van Sonsbeeck makelaars

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 66 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 85% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. Boudewijn Posthouwer
Amsterdamseweg 38
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Mike en de anderen van kantoor “van Sonsbeeck” hebben ons perfect geholpen bij de verkoop van onze woning. Vanaf de eerste kennismaking was het gevoel zeer goed. De ontzorging gedurende het hele traject en de passie en gedrevenheid van het team waren fantastisch om te ervaren
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Bronbeeklaan 21
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact verliep erg goed. Alle medewerkers waren erg prettig in de communicatie en hebben ons op een goede manier advies gegeven.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
9
Dhr. Francken
Marga Klompélaan 80
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Onze makelaar Mike, heeft ons goed geholpen. Hij deed allrs aan onze wensen. Wij hadden twee kijkmiddagen. Daaruit, kwamen er al serieuse kopers. Wij, gaan naar een appartement, door gezondheidsredenen. De koper, wou graag snel onze woning kopen, had een huurhuis. Dit was voor ons ook fijn,wij hadden ook maar een paar maanden. Mochten in overleg met de kopers alles laten staan, wat wij niet meer mee kunnen nemen, naar een appartement met zorg. Mike en zijn medewerkers, hebben ons goed geholpen, ook dat alles nu digitaal gebeurd. Zij hielpen ons en met vragen, namen zij rustig de tijd voor. Makelaars kantoor van Sonsbeeck, is een vertrouwelijk adres.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
9
Dhr. Jochem
Schonenbergsingel 31
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Fijne makelaar, erg benaderbaar en eerlijk over de verkoopmogelijkheden. Met deze makelaar valt goed te sparren om tot de juiste verkoop te komen. Neemt veel initiatief valt je niet onnodig lastig, neemt contact op als het nodig is. Je hoeft er niet achteraan. Hij leidt duidelijk het verkoopproces. Prima gedaan.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9