Beoordelingen gemiddelde

8,9

Het gemiddelde is gebaseerd op 18 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 62% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Bert Schouten
Laan van Klarenbeek 87
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Over de prijs/kwaliteit verhouding heb ik geen oordeel. Verder kan ik zeggen dat onze makelaar buitengewoon vriendelijk, behulpzaam en deskundig was en, naar achteraf telkens bleek, de juiste adviezen gaf.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
10
Reactie van Van Ons Makelaars
Dank voor deze mooie beoordeling en jullie vertrouwen in de adviezen en diensten. Fijn dat de verkoop zo voorspoedig is verlopen.
Marjolein Van Ovost
Halve Morgen 85
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
We hadden direct een prettig gevoel bij Van Ons Makelaars. Wim is een fijne persoonlijkheid die eerlijk en oprecht is. Hij komt zijn afspraken na en heeft een reëel beeld van de woningmarkt. Hij denkt mee en kan goed doorpakken. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8
Reactie van Van Ons Makelaars
Dank voor jullie mooie beoordeling. Ook ik kijk terug op een plezierige en succesvolle samenwerking. Succes gewenst bij de laatste werkzaamheden rondom jullie nieuwe woning. Graag kom ik jullie nieuwe stek nog eens bekijken als alles gereed is.
Een funda gebruiker
Jura 44
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer betrokken en deskundige makelaar – absolute aanrader! We hebben inmiddels meerdere keren met Wim Kemperman van Van Ons Makelaars samengewerkt: eerst bij de aankoop van ons nieuwe huis, en daarna bij de verkoop van twee woningen met een half jaar tijd ertussen – en dat terwijl beide huizen buiten zijn regio lagen. Toch was hij ook daar goed op de hoogte van de huizenmarkt. Elke keer weer waren we onder de indruk van zijn betrokkenheid, deskundigheid en heldere communicatie. Wim dacht actief met ons mee, was altijd bereikbaar en zette zich volledig in om alles soepel te laten verlopen. Dankzij zijn inzet zijn zowel de aankoop als beide verkopen succesvol en prettig verlopen. Een makelaar met hart voor zijn werk én voor zijn klanten. Wij kunnen Wim en Van Ons Makelaars van harte aanbevelen!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Zwanebloemlaan 27
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettige samenwerking met Wim gehad, duidelijke uitleg snel verkocht, kijk dagen netjes geregeld ook op zaterdag geen probleem, en wim werkt met Eerlijk bieden wat ook erg prettig is.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8