office-banner
Wijman & Jansen ERA makelaars Logo

Wijman & Jansen ERA makelaars

Uw huis sneller én beter verkopen

Overzicht

9,1

4 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Wijman & Jansen ERA makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties


Certificaten

VastgoedCert

NRVT

Talen

Engels, Duits, Nederlands

Omschrijving

Uw huis sneller én beter verkopen. Dat doet u ook in Bergeijk voortaan samen met Wijman & Jansen ERA makelaars. Onze twee makelaars Dennis Wijman en Roel Jansen kennen alle ins en outs van de regio De Kempen maar vooral ook alle huizenkopers. Gecombineerd met de marketingkracht en het landelijke netwerk van ERA (85 kantoren) zorgen we ervoor dat we uw huis voor de hoogste prijs en de gunstigste condities verkopen. De afgelopen 2 jaar zijn wij door opdrachtgevers beoordeeld met een 9,1 op Funda!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2024

“Alles goed geregeld, van de voorbereiding tot de afronding. Door de goede kennis van de markt en het onderzoek over het te verkopen huis is vrijwel alles al bekend bij de makelaar. Snel contact, duidelijke uitleg, goede service. ”

Medewerkers

  • Dennis Wijman - NVM Register Makelaar
    Dennis WijmanNVM Register Makelaar
  • Roel Jansen - NVM Register Makelaar
    Roel JansenNVM Register Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 4 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 50% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    8,5

    Makelaar die gericht naar de markt kijkt en open blijft in de communicatie. Blijft persoonlijk met respect voor de koper en de verkoper.

  • Een verkoper

    9,0

    Wij zijn zeer tevreden en blij met de makelaars. Vriendelijk, deskundig, goede begeleiding en service.

  • Een verkoper

    10,0

    Alles goed geregeld, van de voorbereiding tot de afronding. Door de goede kennis van de markt en het onderzoek over het te verkopen huis is vrijwel alles al bekend bij de makelaar. Snel contact, duidelijke uitleg, goede service.

Alle beoordelingen (4)

Kantoorgegevens

Hof 63
5571 CB Bergeijk
  • MaOp afspraak
  • DiOp afspraak
  • WoOp afspraak
  • DoOp afspraak
  • VrOp afspraak
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media