Er waren dingen die zeer goed verliepen en er waren dingen die beter konden.
Helaas waren er slordigheidsfoutjes in de voorbereiding. Ik denk aan de bewoording van de advertentie, in de administratie van het account voor Move en ook de prijsstelling van de startprijs werd al na een week, na overleg met de makelaar en op verzoek van de verkoper, bijgesteld. Dat voelt als verkoper wat ongemakkelijk, omdat je dit proces spannend vindt en je ontzorgd wilt worden.
De vraag of er fouten gemaakt worden, vind ik uiteindelijk minder spannend dan de vraag wat er gebeurt als dit zich voordoet. De samenwerking met het gehele makelaars team verliep namelijk bijzonder prettig, zodat dat de fouten snel hersteld werden. Zo slaagden we er samen in een krachtige presentatie neer te zetten. En die was succesvol, te midden van de concurrentie van andere woningen in mijn straat.
De biedingsfase werd erg goed begeleid, waar ik zeer tevreden over ben.
Zo ook het komen tot een koopovereenkomst. Ook dat werd ook zeer goed gefaciliteerd.
Al met al wil ik deze makelaar aanbevelen, omdat ik zeer tevreden ben over het eindresultaat: de geslaagde verkoop én de wijze waarmee zaken opgepakt werden als het niet conform verwachting was.