House to sell

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop


Specialisaties

Woningstyling, Expat makelaar

Talen

Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans

Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 31 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 96% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Perfecte begeleiding door Carola, en haar collega's van House to Sell! Ze werkt zeer persoonlijk, is (voor ons gevoel) altijd bereikbaar en behoudt haar tomeloze energie, zelfs als de verkoop wat langer op zich laat wachten. Van het eerste vrijblijvende gesprek aan de keukentafel tot en met de huidige nazorg, is het hele proces dik in orde. Ook haar inzet bij de vele bezichtigingen was bewonderenswaardig. Wij kunnen Carola dan ook volmondig aan iedereen aanbevelen!

  • Een verkoper

    10,0

    Carola is een makelaar die met je meedenkt! Ze is snel met communiceren en voelt je precies aan. Voor mij was ze geweldig en heeft veel werk uit handen genomen. Staat altijd voor je klaar en denkt met je mee, zodat je een goed gevoel hebt met het loslaten van je vertrouwde stek! Ik kan ze echt iedereen aanbevelen!!

  • Een verkoper

    10,0

    Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met House to sell. De communicatie verliep altijd helder en prettig, en we voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid. Zeker een aanrader!

Alle beoordelingen (31)

Kantoorgegevens

Rijnstraat 26
5215 EK Den Bosch
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten