

Overzicht
9,4
68 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Wormgoor Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Financieel advies
Taxaties
Ons team van experts staat voor je klaar! Of het nu gaat om makelaardij, hypotheken, verzekeringen of bankzaken. Wij helpen je graag.
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
SEH,
WFT,
FFP
Talen
Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Job KampNVM Register Makelaar
Sjoerd WeerninkNVM Makelaar
Ilse StaringCommercieel Medewerker
Sandra LerinkCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 68 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 95% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Ik ben zeer tevreden over de vlotte prettigebegeleiding van de verkoop van mijn huis door deze Makelaar!
Een verkoper
•10,0
Vanaf het eerste contact zeer prettig, duidelijk en zeer behulpzaam, Sjoerd een geweldige makelaar, Sandra en Ilse op de achtergrond heel erg prettig behulpzaam en willen alles voor je doen ook als het niet standaard is! Een aanrader!!!
Een verkoper
•9,5
Wij zijn erg tevreden over het contact met Wormgoor ze hebben ons keurig en snel geholpen. Sjoerd was erg meegaand en snapte onze situatie, hij heeft veel moeite gedaan om ons huis in een wat snellere vaart op de markt te krijgen. En met geluk is de woning ook in een snelle vaart verkocht. Zeker een dikke aanrader om met Wormgoor in zee te gaan. Ook onze hypotheek bij Wormgoor met als contactpersoon Jochem, ook hierbij is de service keurig en zijn wij erg tevreden over alles.
Kantoorgegevens
7151 BD Eibergen
- Ma08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Di08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Wo08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Do08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Vr08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten

Sociale media