

Overzicht
9,0
62 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Bennink Makelaardij o.g.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Taxaties
Aanhuur
Financieel advies
Koop, verkoop, huur, verhuur en taxaties van woningen behoren tot het vakgebied van Bennink makelaardij.
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
SEH,
WFT,
NRVT
Talen
Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Sanne MeerbeekCommercieel Medewerker
Arjan NijlandNVM Register Makelaar (Directeur)
Chiel LuttikholtNVM Makelaar
Quirien HulsCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 62 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Het contact was helemaal prima ,snel en accuraat. De foto,s waren helemaal super en natuurlijk de snelle verkoop van het huis
Een verkoper
•9,5
Heel prettig en fijn in omgang. Ze gaven ons alle ruimte, tijd en aandacht. Er was een eerlijke mening over de verkoopsprijs. Nemen alle tijd om je te woord te staan bij vragen.
Een verkoper
•9,8
Een makelaar zoals een makelaar hoort te zijn. Niet alleen om zo snel mogelijk geld te verdienen, maar passie hebben in je vak.
Kantoorgegevens
7151 VE Eibergen
- Ma08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Di08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Wo08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Do08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- Vr08:30 - 12:30, 13:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media