Mijn ervaring met de verkoop van Van Maanestraat 31 was over het algemeen positief, vooral door mijn agent, Bowin van Gils. Hij kommuniceerde duidelijk gedurende het hele proces, hield me goed op de hoogte van ontwikkelingen en was consistent eerlijk en realistisch over de mogelijkheden en verwachte resultaten. Ik waardeer dat hij de juiste verwachtingen schiep en adviezen gaf die gericht waren op mijn beste belang, in plaats van simpelweg te streven naar een snelle verkoop.
Ik was ook erg tevreden over het advies van hun stylist, wat de woning goed heeft gepresenteerd. Daarnaast was het back-office team effectief in het snel en kwalitatief goed opzetten van de brochure en de Funda-advertentie.
Echter, mijn ervaring met de back-office was wisselend. In één geval werd een sleutel gegeven aan een bouwkundig inspecteur zonder ons daarvan op de hoogte te laten weten, waardoor de inspecteur en potentiële kopers het huis inkwamen terwijl wij er waren en hier niets van afwisten. Dit gaf ons een onprettig gevoel, alsof er een inbraak was, en kon met betere communicatie gemakkelijk vermeden worden. In het algemeen kwam de coördinatie en responsiveness van de back-office niet altijd overeen met het niveau dat door de agent zelf werd geleverd.
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling