office-banner
Nieuwe Buren Makelaars Logo

Nieuwe Buren Makelaars

Nieuwe Buren Makelaars, nét meer dan je verwacht!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

35 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Nieuwe Buren Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Aankoop

  • Taxaties

Voor álle makelaarsdiensten kun je terecht bij ons actieve en persoonlijke makelaarskantoor in Overbetuwe, Nijmegen-Noord en Schuytgraaf. Verkoop, aankoop of taxatie: het beste advies voor jouw leefomgeving.


Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van jouw woning, bij ons kun je het beste advies verwachten voor die belangrijke stap in jouw persoonlijke leefomgeving. We gaan voor de beste opbrengst van jouw verkoop of aankoop, een transparante werkwijze onderbouwd met gedegen kennis! Daarnaast zorgt onze vrouwelijke touch, heldere stijl en ervaring voor nét dat beetje meer. En dat is belangrijk, want jouw woonwensen staan bij ons voorop. Zo organiseren we ook 2 keer per jaar het Wooncafé waar jij kunt profiteren van ons netwerk, in samenwerking met onze partners op gebied van hypotheken, bouwkundige en notariële zaken. Al je vragen rondom jouw woonsituatie kun je bij ons kwijt.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Fijne vrouwen die doorpakken en realistisch zijn in hun advies. Deze makelaar heeft voor ons aangekocht en verkocht, met succes binnen korte tijd! Wij zijn zeer tevreden! ”

Medewerkers

  • Suzanne van den Bremer - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Suzanne van den BremerNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Nella van Ast - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Nella van AstNVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 35 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 77% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een koper

    10,0

    Wat zijn wij blij dat we voor Nieuwe Buren hebben gekozen! Zowel bij de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze eigen woning zijn we ontzettend fijn geholpen door Nella en Suzanne. De aankoop kunnen we zelf dachten we, maar achteraf zijn we zó blij dat we hen hebben ingeschakeld. Dankzij hun kennis en de juiste strategie hebben we de woning voor een lager bedrag dan verwacht kunnen kopen én werd er een bouwkundige keuring meegenomen. Voor ons hét bewijs van de meerwaarde van een goede aankoopmakelaar. Ook bij de verkoop geen loze beloftes of mooie praatjes, maar eerlijk en realistisch advies. Onze woning werd prachtig in beeld gebracht en was, ondanks de vakantieperiode, heel snel verkocht. Wat Nieuwe Buren voor ons extra onderscheidt, is de combinatie van deskundigheid met het persoonlijke contact. Nella en Suzanne zijn ontzettend prettig en laagdrempelig in de omgang, denken met je mee en zijn gewoon heel fijn om mee samen te werken. Geen blabla, maar eerlijk advies en korte lijnen. Uiteindelijk zijn we bij zowel de aankoop als de verkoop op alle fronten beter uitgekomen dan we vooraf hadden verwacht. Nieuwe Buren van harte aanbevolen! Nella en Suzanne, ontzettend bedankt!

  • Een koper

    10,0

    Nieuwe Buren heeft ons super goed geholpen met het aankopen van onze nieuwe woning. Heel erg goed en snel bereikbaar, duidelijk advies en strategie met bieden en met alle zaken regelen na de aankoop zeer behulpzaam. Ook hebben we een woning verkocht met Nieuwe Buren, hierbij hetzelfde als met aankopen. Ze maken het kopen en verkopen zo gemakkelijk mogelijk voor je!

  • Een verkoper

    8,0

    Wij hadden een heel fijn contact met de makelaars. Fijne mensen, goed meedenkend met alles betreft de verkoop van ons huis. Aan te bevelen bij andere geïnteresseerden die een huis willen kopen of verkopen. Groeten, Nelly Aalbers

Alle beoordelingen (35)

Kantoorgegevens

Manege 6 A
6662 WC Elst
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media