vanDaan Makelaardij

Beoordelingen gemiddelde

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 26 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. van Mieghem
Haansberg 24
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn heel tevreden over hoe het allemaal gelopen is. Het was een heel prettig contact met Danielle. Ze is open, representatief en eerlijk. Daarnaast was de tijd ( zelfs op zaterdagen) die ze voor ons nam was heel erg fijn. We zouden iedereen Daan makelaardij aanraden.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. Tijs
Lambertusstraat 10 B
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Maakt waar wat ze beloofd, houd je goed op de hoogte en zorgt dat alles vlotjes verloopt. Bij een eventuele volgende verkoop zouden we zeker weer van haar diensten gebruik maken.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. Louisse
Henegouwenlaan 17
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het was een geweldige ervaring voor ons om samen met deze makelaar onze woning te verkopen. Danielle voelde meteen heel vertrouwd en was ook een super gezellige dame om mee te praten en te onderhandelen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Reactie van vanDaan Makelaardij
Dank jullie wel voor deze mooie woorden, het gevoel was geheel wederzijds, wij hebben het met heel veel plezier voor jullie geDaan!
Een funda gebruiker
Van Bergenplein 68
8,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact met de Makelaar was prima, erg vriendelijk te woord gestaan. Na elke bezichtiging werden we goed op de hoogte gesteld. Wel vonden we de inschatting van de vraagprijs aan de lage kant. In gezamenlijk overleg is dit aangepast. De presentatie van het huis op funda was goed. Jammer dat de gedrukte prospectus niet is gemaakt. Bij navraag komt er alsnog een exemplaar. Wij als verkopers wilden geen bord van de makelaar in de tuin. Hier is gehoor aan gegeven en dat waarderen wij omdat dit toch een stukje reclame is voor de makelaar. Over het algemeen dik tevreden over het gehele proces.
Deskundigheid
7
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
10