Claudia Makelaardij

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop


Certificaten

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels

Beoordelingen gemiddelde
10,0

Het gemiddelde is gebaseerd op 5 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    We zijn erg blij met de begeleiding van Claudia. Ze communiceert duidelijk, reageert snel en denkt echt met je mee. Dankzij haar kennis en inzet is alles soepel verlopen. Wij raden haar zeker aan!

  • Een koper

    10,0

    Ik ben zeer tevreden over mijn aankoopmakelaar Claudia. Ze is altijd goed bereikbaar en denkt actief met je mee tijdens het hele proces. Dankzij haar uitgebreide netwerk en goede kennis van de markt wist ze precies waar we op moesten letten bij de aankoop. Alles werd zorgvuldig voorbereid, waardoor ik met vertrouwen beslissingen kon nemen. Ik zou Claudia zeker aanraden aan iedereen die een professionele en betrokken aankoopmakelaar zoekt.

  • Een verkoper

    10,0

    Claudia is een fijne toegankelijke makelaar met goede kennis van zaken en neemt de tijd voor je. Reageert adequaat op vragen en is erg behulpzaam. Top.

Alle beoordelingen (5)

Kantoorgegevens

Concordialaan 259, 4871 ZB ETTEN-LEUR