Lazeroms Makelaardij & Taxaties
Diensten & kenmerken
Verkoop
Taxaties
Certificaten
NWWI,
NRVT,
SCVM
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 18 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
René Lazeroms begrijpt precies hoe je een woning snel en tegen een goede prijs verkoopt! De locale woningkennis van René spat er vanaf! Vanaf begin heldere combinatie, plan de campagne en daadkracht wat heeft geleid tot een heel fijn verkoopproces waarin de woning tegen een hogere prijs is verkocht dan de vraagprijs. Afhandeling en begeleiding na verkoop is eveneens heel prettig verlopen. Hulde voor deze makelaar welke ik kan aanraden aan iedereen wie in de omgeving van Etten Leur voornemens is zijn woning te verkopen of aan te kopen!! Rene, nogmaals dank!!
Een verkoper
•9,8
We hebben een hele fijne ervaring gehad met Lazeroms. We werden continu goed op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Ook zijn we zeer tevreden over het advies dat we hebben ontvangen, evenals over de punctualiteit en professionaliteit gedurende het hele verkooptraject.
Een koper
•8,8
Een zeer prettige ervaring. Zowel bij het bezichtigen van diverse woningen als bij de aankoop van onze nieuwe woning, en natuurlijk de verkoop van onze huidige woning. Altijd bereikbaar ook via de app. Deskundig advies en korte lijntjes!
Kantoorgegevens
4872 BE ETTEN-LEUR
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten