G2 Makelaars, de makelaars van Noardwest Fryslân
Diensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Financieel advies
Specialisaties
Monument, Herbestemmen, Nieuwbouw, Beleggen
Talen
Duits, Engels, Fries, Nederlands
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 31 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Egbert en André zijn echt een topteam, wij kwamen in aanraking met hun bij de aankoop van ons nieuwe huis, de eerste indruk was zo goed en vertrouwd, dat wij besloten om ons eigen huis te laten verkopen, dit hebben zij voor elkaar gekregen in twee weken, chappeau en super bedankt voor al jullie effort.
Een verkoper
•9,0
G2 Makelaars heeft prima werk geleverd bij de verkoop van ons huis en bij de aankoop van ons nieuwe woning. De aanpak was zeer professioneel en de communicatie steeds snel en helder. We waardeerden de realistische inschatting van de markt en de proactieve manier van schakelen. Dankzij hun inzet is zowel de verkoop als aankoop succesvol verlopen. Zonder twijfel een uitstekende en betrouwbare keuze!"
Een verkoper
•9,0
Erg tevreden over G2 makelaars. Vanaf het moment dat ik met Franke aan tafel zat voelde het direct vertrouwd. Van begin tot eind verliep alles duidelijk en vlot. Ik kan ieder aanraden om deze makelaar te kiezen.
Kantoorgegevens
8801 LE Franeker
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten