Reinders Makelaars en Adviseurs

Beoordelingen gemiddelde

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 30 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 77% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. John Boersma
Zijlsterried 25
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij moesten onze woning 'noodgedwongen' verkopen na onze scheiding. In deze lastige periode werden wij in eerste instantie ontzettend goed en vooral ook begripvol begeleid door Sybrân. Omdat één van ons beiden nog zoekende was naar vervangend woonruimte werd ook hier heel goed in meegedacht. Reinders Makelaars en Adviseurs bood beduidend meer dan alleen een snelle verkoop van de woning. De verkoop is professioneel opgezet en verlopen waarbij wij volledig werden ontlast en er een mooi resultaat werd behaald. Daarna werd er door Roelof als adviseur nog verdere ondersteuning geboden bij het zoeken naar een vervangende woning en het verkrijgen van de financiering hierbij. Ondanks onze lastige situatie hebben wij beiden als ex-partners de werkwijze en ondersteuning als zeer prettig maar ook professioneel ervaren.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Gorechtkade 94 b
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Goed contact, heldere afspraken die werden nagekomen. Daadkrachtig. Er werd meteen begonnen met het in werking zetten van het proces. Er werd rekening gehouden met de huurders.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8
Erik Dansen
E. Thomassen à Thuessinklaan 34
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Uitstekende inzet en bereidheid om speciale bezichtigingen te organiseren voor mensen van buiten de stad. Deskundig advies en een enthousiaste benadering. Altijd goed bereikbaar en zeer betrokken. Deze makelaars doen echt extra moeite en gaan verder dan anderen in hun inspanningen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Hyacinthstraat 243
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Er werd flexibel en goed met me meegedacht over wat de beste verkooptiming en strategie was. Fijn contact via de telefoon, snelle (re)acties en het allerbelangrijkste een snelle en bovenverwachting goede verkoop.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10