Samen Makelaardij & Taxaties

Kim & Arthur, jouw team in vastgoed

Samen Makelaardij & Taxaties

Beoordelingen gemiddelde

9,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 33 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 56% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dominique Van Dusschoten
Breitnerhof 147
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wat zijn wij ontzettend blij met de begeleiding van Arthur en Kim van Samen Makelaardij! Via de aankoop van ons nieuwe huis kwamen wij in contact met Arthur, en vanaf het eerste moment viel zijn enthousiasme, betrokkenheid en professionaliteit direct op. Arthur is iemand die echt gaat voor het beste resultaat. Hij denkt overal in mee en heeft oog voor detail: ons huis moest strak, schoon en perfect gepresenteerd worden en dat heeft absoluut zijn vruchten afgeworpen. Dankzij zijn inzet en deskundigheid is ons huis binnen één week verkocht. Iets waar we enorm trots op zijn, en wat zonder deze begeleiding waarschijnlijk niet zo snel en soepel was verlopen. Ook de administratieve afhandeling, die grotendeels door Kim werd verzorgd, verliep vlekkeloos. Alles was duidelijk, goed georganiseerd en snel geregeld. Dat gaf ons veel rust in een toch best spannende periode. De combinatie van Arthur’s gedrevenheid en Kim’s zorgvuldigheid maakt Samen Makelaardij tot een topteam. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren en voelden ons gedurende het hele proces volledig ontzorgd. Wij kunnen Samen Makelaardij dan ook van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, professionele en resultaatgerichte makelaar!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Spijkerboorweg 361
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De persoonlijke betrokkenheid en aanpak van Kim en Arthur vonden wij erg prettig. Wij raden Samen Makelaardij dan ook absoluut aan aan iedereen die een huis wil kopen en/of verkopen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Luipaard 7
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Kim en Arthur zijn samen (;)) een topteam en hebben een prettige persoonlijke aanpak. Zij staan altijd voor je klaar en kunnen heel snel handelen. Hun tactiek werkt en de foto reportage is duidelijk van betere kwaliteit dan de concurrent. Ook de (potentiële) kopers ervaren deze makelaar(s) als prettig.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10