Boek & Offermans Makelaars Heerlen

Beoordelingen gemiddelde

9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 73 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 38% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Kruinweg 1 82
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact met de makelaar was heel goed. Hij reageerde prompt op verzoeken en gaf duidelijk uitleg. Hij is goed ingevoerd in de regio waar hij verkoopt.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8
Een funda gebruiker
Begoniastraat 1
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer tevreden met Boek en Offermans als mijn makelaar. Het is een professioneel bedrijf waarbij je vooraf weet wat je eraan hebt. Duidelijke communicatie en goede inzet om de verkoop een succes te maken.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Boek & Offermans Makelaars Heerlen
Beste heer, Dankjewel voor de mooie beoordeling. Wij hebben de samenwerking ook als zeer prettig ervaren. We wensen jullie heel veel geluk in de nieuwe woning in Bocholtz. Met vriendelijke groeten, Ronald Bartels Boek & Offermans makelaars
Jules Frins Frins
Promenade 119
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Onze makelaar Alex van Boek en Offermans heeft ons van begin tot eind fijn en professioneel begeleid. Hij gaf ons direct een goed gevoel over de verkoop van ons appartement, was realistisch maar ook ambitieus en heeft dit uiteindelijk ook waar weten te maken. Contact verliep ook altijd zeer prettig. Uiteindelijk een snelle verkoop voor een mooie prijs. Zeker aan te bevelen!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10