Xtra Makelaardij

Wij zetten graag een stapje Xtra voor je!

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 61 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 99% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Triathlonweg 37
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ontzettend vriendelijk, deskundig en ruimdenkend in oplossingen en adviezen. Goed bereikbaar en doen wat ze zeggen in de afgesproken periode.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
van den Boschlaan 16
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Xtra Makelaardij werkt uiterst serieus, houdt zich 100% aan afspraken en toezeggingen. Men neemt alle tijd voor je, het intakegesprek alleen al duurde ruim 2 uur. Ook bij het maken van de fotoreportage voor de verkoop van ons huis bleef de makelaar de hele sessie aanwezig. Bij het plannen van de bezichtigingen werd vooraf dagelijks (er kwamen 17 stellen!) gemeld hoeveel bezichtigingen er kwamen en op welke tijden. Na afloop van de dag werd er altijd een update gegeven. Kortom: de verkoop van ons huis werd perfect begeleid! En dat tegen een vaste prijs. Wij raden Xtra voor 100% aan!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Ring 62
7,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact met makelaar was goed. Verwachtingen kwamen overeen met werkelijkheid. Ik ging erin met het idee dat je een makelaar nodig hebt vanwege de kanalen die hij of zij tot haar beschikking heeft. Denk aan foto's maken, advertenties zoals funda ... Etc. Daarin heeft Xtra makelaars meer dan aan voldaan. Wanneer je echter een eensgezinswoning hebt waar veel vraag naar is, zoals een eensgezinswoning in een rij in een leuke wijk dan is een huis verkopen heel makkelijk te doen zonder makelaar. Scheelt weer hoop geld. Zelf had ik een huis die niet standaard is en daarom heb ik voor een makelaar gekozen. Xtra makelaars heeft daarbij goed geholpen.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
7
Service en begeleiding
8
danny helbers
Opzoomerlaan 13
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Xander van Xtra makelaardij Hellevoetsluis top makelaar top service heeft het hele traject van begin tot het eind geweldig uitgevoerd een echte aanrader mocht je een woning willen kopen/verkopen
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Xtra Makelaardij
Bedankt voor de mooie beoordeling, dit wordt zeer gewaardeerd! Ook bedankt voor de leuke verkoopopdracht, wij hebben het met veel plezier gedaan.