Over ons
Als u een woning zoekt of wilt verkopen wilt u natuurlijk graag een perfect resultaat, liefst zo snel mogelijk. Bij Kappelle zijn we ervan overtuigd dat zoiets alleen mogelijk is als er een goede band is tussen u en ons. Dus vinden we het heel belangrijk altijd eerst persoonlijk met u kennis te maken.
Klikt het, dan spannen we al onze krachten in en zorgt onze no-nonsense aanpak ervoor dat uw (oude) woning bij ons gewoon substantieel korter te koop staat of dat uw droomhuis sneller is gevonden.
Eerlijke verkoopprijs
Bij Kappelle vinden we dit misschien nog wel de allerbelangrijkste voorwaarde voor een succesvolle verkoop. Waarschijnlijk heeft u zelf wel een bedrag in uw hoofd van de waarde van uw woning. Wij geven u echter altijd onze vakkundige visie daarop. Een reële verkoopprijs verkoopt namelijk gewoon beter en sneller!
Sneller vinden en verkopen
Verder hebben we sinds 1978 een database bijgehouden van alle (exclusieve) woningen in het Gooi én beschikken we over een zeer rijk gevulde zoekportefeuille. Daardoor kunnen we kopers en verkopers sneller met elkaar in contact brengen. Een woning staat bij ons gemiddeld 10 dagen korter in de verkoop, terwijl gemiddeld er een marginaal verschil is van 3% tussen de verkoop- en de vraagprijs.
Landelijk netwerk
Geworteld in het Gooi kennen we wel veel, maar natuurlijk niet alle exclusieve woningzoekers van Nederland. Met 12 andere gerenommeerde collega makelaars brengen we uw woning ook landelijk onder de aandacht.
Tijdelijke woning?
Net terug uit het buitenland? Tijdelijk terug in Nederland? Of heeft u zojuist uw huis verkocht en nog geen nieuwe woning naar uw wens gevonden? Ook als u op zoek bent naar een tijdelijke woning bent u bij Kappelle aan het juiste adres. Als een van de weinige makelaars beschikken wij over een zeer ervaren afdeling Huur en Verhuur. Met onze deskundige service bespaart u zichzelf een hoop tijd en moeite, zodat u ook tijdelijk met plezier kunt wonen.
Kenmerken
-
Aangesloten bij
NVM
-
Talen
Engels en Nederlands
-
Diensten
Verkoop, aankoop, verhuur, aanhuur, taxaties, nieuwbouw en vve-beheer
-
Aantal medewerkers
7
-
Certificaten
VastgoedCert, NWWI en NRVT
-
Specialismen
Aankoop, bedrijfsruimte, beleggen, herbestemmen, kantoren, monument, nieuwbouw en winkels
Beoordelingen
Gemiddelde van 37 verkopers uit de afgelopen 2 jaar . Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.
Gemiddelde van 16 kopers uit de afgelopen 2 jaar . Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.
Aanbod
Informatie is gebaseerd op de afgelopen 12 maanden.
Medewerkers
-
Hendrik Jan Kappelle
NVM-makelaar
-
Hetty Tijhuis
NVM-makelaar
-
Derk Kappelle
Makelaar
-
Jeroen Alma
Makelaar
-
Pommelien van Balen
Office manager
-
Stan Baas
Afd. beheer
-
Annabel Hooijer
Office manager