De Stijl Makelaardij B.V.

...Betrokkenheid als leidraad

De Stijl Makelaardij B.V.

Beoordelingen gemiddelde

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 11 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 64% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Nachtegaal 97
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik ben zeer tevreden over de service van deze makelaar. Omdat ik zelf in het buitenland woon, was het extra belangrijk dat alles goed en betrouwbaar werd geregeld bij de verkoop van het huis van mijn broer. De makelaar heeft mij hierin volledig ontzorgd en hield mij steeds duidelijk en tijdig op de hoogte van alle stappen in het proces. De communicatie verliep zeer prettig en heel transparant en professioneel, en ik had het gevoel dat alles in goede handen was. Dankzij hun inzet en betrokkenheid is de verkoop snel, soepel en succesvol verlopen. Ik kan deze makelaar dan ook zeker aanbevelen aan anderen die op zoek zijn naar goede service en persoonlijke begeleiding.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Dhr. dennis bruin
Hoge Weere 53 B
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik had fijn en persoonlijk contact. Duidelijke afspraken gemaakt die ook allemaal zijn nagekomen. Contact was snel, deskundig en vriendelijk. Fijn om meelevende contacten te hebben in de periode dat er veel keuzes gemaakt moeten worden. Ik zou deze makelaar iedereen aanraden.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Kanaalstraat 69 D
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Altijd goed te woord gestaan, snelle communicatie en onwijs goed meedenken. Heel persoonlijk en leuke lieve mensen. Vooral het anders aanpakken dan andere makelaars die ik had gesproken met een idee dat juist voor mijn situatie zou werken was de doorslag om met ze in zee te gaan. Je voelt dat het allemaal eerlijker is dan de andere makelaars die ik vooraf had gesproken. Top!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van De Stijl Makelaardij B.V.
Hi AJ, Wat een super leuke review, harstikke bedankt! We zijn ook heel blij voor je, dat het allemaal geregeld is en weer fijn kunt wonen. Groet van ons allemaal
Nico Slob
Barnsteen 52
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vanaf het begin loopt het contact prima , uitstekende begeleiding . Enthousiaste mensen met veel kennis van zaken en vooral oplossing gericht bezig .
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
8