office-banner
Parkhage Makelaars Logo

Parkhage Makelaars

De meeste betrokken makelaars in Zuid-Kennemerland
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

47 beoordelingen

6

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Parkhage Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur


Specialisaties

Woningfotografie, Woningstyling

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Welkom bij Parkhage makelaars!


Hier wonen en werken wij, de mooiste regio van Nederland! Wij zijn drie makelaars met 1 missie: u op de meest zorgvuldige manier helpen met de aankoop of verkoop van uw huis. En dat doen we met een hart voor wonen en een hoofd voor zaken. Dat is waar wij voor staan en voor gaan. In Haarlem, Heemstede, Bennebroek, Driehuis, Bloemendaal, Aerdenhout en wijde omgeving.

Wij kennen alle ins en outs van onze prachtige regio en helpen u graag met het kopen of verkopen van uw woning in Kennemerland en wijde omgeving. Benieuwd wat we (weer) voor u kunnen betekenen? Neem een kijkje op onze website parkhage.nl of bel gerust voor een afspraak.

Hartelijke groet,

Steven Levin, Eric de Jong, Pieter Delsman en Barbara Jansen

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Prima begeleiding, goed en duidelijk contact/communicatie ook via het kantoor goede backup, zeker een aanrader.”

Medewerkers

  • mr Eric de Jong - NVM Register Makelaar
    mr Eric de JongNVM Register Makelaar
  • Barbara Jansen - Officemanager
    Barbara JansenOfficemanager
  • Marja Muller - Makelaar
    Marja MullerMakelaar
  • Pieter Delsman - NVM Register Makelaar
    Pieter DelsmanNVM Register Makelaar
  • Steven Levin - NVM Register Makelaar
    Steven LevinNVM Register Makelaar
  • Ruby Roode - Administratief Medewerker
    Ruby RoodeAdministratief Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 47 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 73% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,0

    Via Funda en andere kanalen is ons huis prachtig en realistisch in beeld gebracht Heel fijn dat geïnteresseerden ruimschoots de tijd kregen om huis en tuin te verkennen. De makelaar, die heel goed op de hoogte was van de omgeving, kon veel informatie verstrekken en was zeer betrokken bij de verkoop.

  • Een koper

    10,0

    We zijn heel blij met Parkhage! Ze zijn eerlijk en transparant (ook in de prijs), erg goed bereikbaar, altijd bereid te helpen en mee te denken en doen weinig aan poespas. We voelden ons zeer goed ondersteund in het hele process. Gedurende het process ging onze primaire makelaar op vakantie en de overdracht naar de collega en weer terug is zeer soepel gegaan. Ze waren meteen op de hoogte van de status en bleven het initiatief nemen om bijvoorbeeld contact te leggen.

  • Een verkoper

    9,0

    Het contact met de makelaar verliep uiterst prettig, hij had goede marktkennis en gaf duidelijk advies waar nodig. Het hele verkoop-/aankoopproces verliep soepel en professioneel. Zeer tevreden over deze makelaar en kan hun iedereen aanraden.

Alle beoordelingen (47)

Kantoorgegevens

Blekersvaartweg 21
2101 CB Heemstede
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoOp afspraak

Sociale media