Den Elsen Makelaardij B.V.

Beoordelingen gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 28 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 72% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Alexander Willems
Hoge Rijndijk 169
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een representatieve, gedreven en persoonlijke makelaar die je met een gerust hart kunt inschakelen voor de verkoop van je huis. Belangrijk, want geïnteresseerden moeten óók een prettige ervaring hebben met de verkopende makelaar. Martijn presenteert een helder verkoopverhaal, denkt actief mee met waardevolle suggesties en staat open voor de ideeën van de opdrachtgever. Daarnaast is hij flexibel en goed bereikbaar: bezichtigingen in de avond of het weekend waren voor ons geen enkel probleem, wat perfect aansloot bij onze drukke agenda. Zijn onderhandelingsvaardigheden zijn sterk en geven vertrouwen. Martijn den Elsen is onlangs zijn eigen kantoor gestart, en dat merk je: hij bruist van energie, zet zich volledig in en straalt enthousiasme uit, eigenschappen die je bij veel andere makelaars mist. Kortom: een verstandige én betrouwbare keuze voor iedereen die zijn huis wil verkopen!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Bert Garthoffpad 6
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Martijn is betrokken, laagdrempelig bereikbaar, reageert snel en neemt écht de tijd om je goed te begeleiden tijdens het spannende proces van een huis kopen en verkopen. Een hele oprechte makelaar die we van harte aanbevelen, bedankt Martijn!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Ambachtsherenweg 24 A06
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De verkoop is heel erg soepel verlopen, de communicatie was duidelijk en met snelle antwoorden! Terugkoppelingen van de bezichtigingen was snel en leuk om terug te lezen. We kregen hierdoor een goed beeld van de geïnteresseerden. Het verdere verkoopproces is perfect verlopen met een goede overdracht. Een fijn gevoel aan de gehele verkoop overgehouden, Martijn was hierin erg meelevend en meedenkend!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Mangoweg 279
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Martijn is een zeer prettige makelaar om mee te werken. Hij is deskundig, betrouwbaar, goed te bereiken en bovenal bijzonder vriendelijk. Hij denkt goed mee bij zowel aankoop als verkoop van een woning.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10