Beoordelingen gemiddelde

9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 62 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Mevr. Hendriks
Tweede Walstraat 163 B
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Onno en Jop hebben ons fantastisch geholpen bij de verkoop van ons appartement. Hun deskundigheid en professionele aanpak gaven ons meteen vertrouwen. Ze zijn altijd bereikbaar, denken actief mee en nemen echt de tijd om alles duidelijk uit te leggen. Dankzij hun inzet en betrokkenheid is het hele proces soepel en succesvol verlopen. Wij zijn ontzettend tevreden en bevelen hen van harte aan!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Castiliëstraat 105
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Prettige, directe makelaar die snel schakelt en altijd goed bereikbaar is. Onno en Jop kennen als geboren Lentenaren de omgeving door en door, waardoor je de verkoop met vertrouwen uit handen kunt geven.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Dhr. Penders
Malvert 6249
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Een super fijn kleinschalig makelaarskantoor waar de klant nog steeds een klant is. Door de no nonsens manier van werken met een realistische kijk op de markt hebben we het appartement voor de juiste prijs kunnen verkopen. Service en persoonlijke aandacht staat hoog in het vaandel. Zowel Jop als Onno zijn makkelijk benaderbaar en je voelt je nooit bezwaard om extra vragen te stellen of wilt overleggen over de te volgen strategie. Dus kortom prima en vertrouwde keus voor iedereen die hun woning wilt verkopen!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10