ST Makelaars

Dé sleutel tot uw nieuwe thuis in Nijmegen!

Beoordelingen gemiddelde

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 72 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 63% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Oude Bovensteweg 24
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Goede makelaar, absoluut goed kantoor. Snelle opvolging en altijd duidelijke terugkoppeling van Pieter. Mijn vader heeft in het verleden ook graag met ze samengewerkt in de persoon van Harry van Loon.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Cantabriëstraat 3
9,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Pieter heeft ons zeer prettig geholpen met de verkoop van ons huis. Hij is uitstekend op de hoogte van de lokale markt, weet op de juiste momenten ondersteuning te bieden, prettig in contact en helder in het maken van afspraken. Makkelijk bereikbaar. Ook de communicatie met de backoffice verliep prettig en soepel.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Dhr. De Werd
Lage Markt 73
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Makelaar Harry van Loon beschikt over een enorme ervaring en bezit veel kennis van de materie, zowel wat de inschatting van de markt betreft als ook van de betekenis en de kenmerken van ons te verkopen pand. Hij heeft het proces van verkoop met kennis van zaken, geduld en zakelijkheid begeleid. Harry heeft altijd de voor- en nadelen in een goede balans weten te beschrijven. Wij zijn uitermate tevreden. De service van commercieel medewerkster Aylin Ince was eveneens prima: vriendelijk, correct, snel reagerend en met inzet.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
9