Baljon makelaars

Makelaar van Rotterdams meest interessante huizen

Beoordelingen gemiddelde

9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 209 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 86% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Mevr. Arianne Kooijmans
B. Vethstraat 6
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden over Baljon makelaars, waarbij wij Susan van Waes als makelaar hadden. Susan is echt een topper; zeer deskundig en heel prettig in de omgang! Echt een aanrader als je niet alleen een goede, maar ook leuke makelaar zoekt.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Bergpolderstraat 58 B
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Erg prettig contact, kundig en proactief. Van begin tot eind is het proces helder en je wordt goed geholpen bij elke stap. We zijn erg blij met Baljon!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. Otto
Schiekade 14 M
4,3
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
Lokale marktkennis: voldoende. Dit was een van de redenen dat we voor deze makelaar hebben gekozen, tezamen met de goede reputatie... Ze waren goed op de hoogte van de kenmerken van buurt en de uitzonderingen/bijzonderheden bij een monumentaal pand. Deskundigheid: onvoldoende. De verkoopprijs lag aanzienlijk onder de richtprijs die in eerste instantie gegeven was. Een verkoopstrategie was afwezig of in ieder geval niet aan ons kenbaar gemaakt. Er werd niet geanticipeerd op tegenslagen en pas op het laatste moment geacteerd(zonder plan). We hebben 3 verschillende makelaars/account managers gehad(van hetzelfde kantoor) binnen een periode van 6 maanden, waarvan de deskundigheid naar onze indruk sterk varieerde. Er is zelfs een keer letterlijk gezegd dat ons appartement definitief verkocht was, terwijl dat niet het geval bleek te zijn. We vernamen dat men tevens ruimschoots te laat kwam bij bezichtiging(en). Service en begeleiding: Onvoldoende. We misten een pro-actieve instelling, we hadden niet het gevoel dat alles onder controle was. Verzoeken werden pas na diverse reminders opgevolgd. Uiteindelijk heb ik zelf maar contact gehad met de notaris en tevens mijn rechtsbijstandsverzekering ingeschakeld omdat het vertrouwen in de makelaar onvoldoende was. Prijs/kwaliteit: De prijs was vergelijkbaar met andere makelaars, de kwaliteit was helaas onder verwachting. Conslusie: Achteraf gezien hebben we spijt van onze beslissing om voor deze makelaar te gaan. We hadden Baljon geselecteerd uit een shortlist van 4 kantoren obv onze ervaring bij een bezichtiging, het kennismakingsgesprek en hun reputatie. Ik erken dat de situatie van de koper en de kwaliteit van zijn financieel adviseur verre van optimaal waren, maar juist dan zou je verwachten dat een kantoor als Baljon hun meerwaarde toont.
Deskundigheid
4
Lokale marktkennis
7
Prijs / kwaliteit
3
Service en begeleiding
3