

De Makelaars Jenné | Baars | Jenné
Elk huis heeft een verhaal, laat ons het vertellenOverzicht
9,3
16 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met De Makelaars Jenné | Baars | Jenné. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Verkoop · Aankoop · Verhuur · Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Niels BaarsNVM Register Makelaar & Taxateur
Lisette de WijsCommercieel Medewerker- Roy DavidsNVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 16 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 74% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Onze ervaring met De Makelaars Jenné | Baars | Jenné kan ik niet anders betitelen dan uitmuntend. We zijn halsoverkop ingestapt met een op handen zijnde aankoop en een daaruit volgende verkoop. Razendsnel is er geschakeld om de aankoop te realiseren. Marktkennis en vooral een heldere analyse van de opties, maar altijd tegen een realistisch daglicht. De verkoop was tevens fenomenaal. Met lef, een goede prijs conform markt en een aanpak gericht op een vlotte verkoop. Binnen 2 weken succesvol verkocht. Ook het netwerk viel op: goede fotograaf, goede contacten met financieel adviseurs, ik kan dus niet anders concluderen dat het telefoontje naar makelaar Dhr. Davids van deze makelaardij, het beste telefoontje was die we konden plegen. Heel veel dank!
Een verkoper
•10,0
Heel tevreden over de snelle en daadkrachtige aanpak. De makelaar denkt proactief mee en heeft het hele proces van A tot Z fantastisch begeleid. Bedankt voor de geweldige service!
Een verkoper
•8,0
Prima en fijn contact, kennis en kunde op orde, heeft geholpen ons huis voor een mooie prijs te verkopen!
Kantoorgegevens
3011 JG Rotterdam
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten

Sociale media