Van Beilen Makelaars NVM

Van Beilen verkoopt & verhuurt

Van Beilen Makelaars NVM

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 53 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 95% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. Rotman
Krommewijk 9
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Door de korte lijnen binnen de organisatie, worden vraagstukken snel behandeld! Dit zorgt voor een prettige samenwerking.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Een funda gebruiker
Klinkenborg 4
6,0
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
Het contact was wel goed. De verwachtingen waren door het kennismakingsgesprek hoog en vol vertrouwen van een snelle verkoop en mooi verkoop bedrag. Helaas is er van al het voorspelde en “met zekerheid boven de vraagprijs “ weinig terechtgekomen. Het begon met veel kijkers op funda en ook redelijke aanloop van kijkers die het huis wilden zien. De uiteindelijke kopers wilden het wel, maar hadden hun eigen huis nog niet in de verkoop en wilden dus ontbindende voorwaarde dat ze eerst hun huis moesten verkopen. Mijn makelaar gaf aan, ondanks onze afspraak van geen ontbindende voorwaarden van eerst huis verkopen” dat ik dat maar moest doen met afspraak dat we door zouden gaan met verkooptrajecten.Nadat ik toch had toegestemd met deze ontbindende voorwaarde, stokte de bezichtiging afspraken. Heel vreemd in deze periode waar de huizen schaars zijn en zeker het huis van mij die op meest gewilde plek van het dorp staat. Misschien toeval, maar het uitblijven van kijkers/kopers viel samen met de advertentie op funda waarbij duidelijk werd dat mijn makelaar ook de makelaar is geworden van de kijkers die uiteindelijk mijn huis gekocht hebben. Dat heeft mij het gevoel gegeven dat de verkoop van mijn huis en de daarbij behorende afspraken niet meer de prio waren van mijn makelaar. Aangezien ik geen keuze had (geen nieuwe kijkers/kopers), heb ik maar overal in toegestemd wat de kopers en de makelaar wilden om het toch maar door te laten gaan. Voor de makelaar een perfecte dubbelslag( huis verkocht voor de kopers van mijn huis en mijn huis verkocht). De belofte dat mijn huis in 2024 op naam zou komen van de kopers is ook niet gelukt. Op laatst nog uitstel vragen of het in 2025 kan. Ik had geen keus, dus deze verandering kost 4000 euro ivm belasting aangifte van 2025. Al met al moeizame verkoop met veel extra kosten en een matig gevoel van tevredenheid omtrent het hele traject. Met vriendelijke groet,
Deskundigheid
7
Lokale marktkennis
6
Prijs / kwaliteit
5
Service en begeleiding
6
Reactie van Van Beilen Makelaars NVM
Het is spijtig om te lezen dat de beoordeling niet de juiste weergave geeft. Het huis diende volledig intern en extern gemoderniseerd te worden en dat was voor veel kijkers ook de reden om geen bod uit te brengen. Het huis is echter wel binnen 2 maanden verkocht (onder voorbehoud) boven de vraagprijs!
Ko Oosting
Leeuwerikhof 2
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De Makelaar heeft alles zeer goed geregeld va A t/m Z. Wij raden de makelaar aan bij ieder een . Ook bij vrienden en familie
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Fernanda Nanninga
Wielewaalhof 46
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden over hoe wij werden begeleid in de verkoop van onze woning. Het enthousiasme, en de deskundigheid waarmee ze je te woordstaan was erg prettig. Ze handelen snel en naar tevredenheid. Van Beieln Makelaars NVM is een echte aanrader.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. Prins-Oosting
Hoofdkade 144
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met de makelaar en zijn medewerkers is super, Je wordt overal mee op de hoogte gehouden,en als je vragen hebt niks is te veel. Super vriendelijk, wij zouden hem zeker aanbevelen!!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10