

Overzicht
9,3
15 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met M&S makelaars . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Taxaties
Aanhuur
M&S Makelaars biedt vakmanschap, betrokkenheid en helder advies. Met gecertificeerd makelaar-taxateur Paul Mols – expert in wonen, bedrijven en beleggingen – kiest u voor ervaring, toewijding en zekerheid.
Specialisaties
Horeca, Nieuwbouw
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
- Paul MolsNVM Register Makelaar & Taxateur
Naomi van TuijlOfficemanager
Romy OosterlingVastgoedadviseur- Maxim van de KampVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 15 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 63% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Paul Mols had zich goed verdiept in de lokale markt. Door meteen met een realistische prijsstelling te komen, stelde hij ons in staat om heel snel met geïnteresseerden een fijne verkoop te sluiten. Ook de back-office was prima geregeld m.b.t. het aanleveren en verwerken van alle gegevens. Ik zou een volgende keer zeker weer HRS Makelaars / M&S Makelaars in de arm nemen, betrouwbare partij zonder poespas die je als verkoper ontzorgt.
Een verkoper
•8,5
Dankjewel Paul, Naomy en Romy, voor jullie prettige begeleiding bij de verkoop van mijn huis. Alles verloopt vlot.
Een verkoper
•7,8
we hebben deze woning ook via deze makelaar destijds aangekocht en deze had nog veel info in zijn archief. ze zijn goed bereikbaar en hebben korte lijnen. geen groot makelaarskantoor waardoor je niet veel verschillende personen te spreken krijgt.
Kantoorgegevens
5026 RM TILBURG
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media