Walton Makelaars & Taxateurs

Zoveel meer dan alleen verkoop

Walton Makelaars & Taxateurs

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 78 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

M. J.
Lumeystraat 65
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik wou mijn woning verkopen en ging opzoek naar de geschikte makelaar, daarbij kwam ik bij Walton Makelaars in contact, het eerste contact met Chris was uitstekend. Heel netjes en vriendelijk de uitleg was uitstekend. We hebben samen een plan besprokken om mijn woning op de markt te brengen. Het ging heel vlot bijna dagelijks contact over het verloop, uiteindelijk de bezichtigingen ingepland en ook dan aan het einde van de dag telefonisch op de hoogte gehouden worden over hoe het ging. Ik ben ook heel tevreden over Nancy die het soms over nam. Petra die tussen ons documenten aanleveren en opvraagt. Binnen een aantal weken was mijn woning verkocht. Ik bedank hierbij het hele team Walton Makelaars voor de postieve samenwerking. Wil je je woning verkopen en waarbij het contact goed verloopt dan ben je bij Walton Makelaars bij het juiste adres.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Reactie van Walton Makelaars & Taxateurs
Bedankt voor je mooie woorden. Het was super om je te helpen met de verkoop van je woning. Fijn dat je het contact met Chris, Nancy, en Petra zo prettig hebt ervaren en dat alles vlot is verlopen. We zijn blij dat je tevreden bent met de snelle verkoop en onze samenwerking. Als je in de toekomst weer hulp nodig hebt, weet je ons te vinden! Veel geluk. Groeten Walton Makelaars
Een funda gebruiker
Orchideestraat 35
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De verkoop van ons huis liep van het begin tot eind soepel. De communicatie was laagdrempelig en prettig.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Reactie van Walton Makelaars & Taxateurs
Bedankt voor je positieve feedback! We zijn blij te horen dat de verkoop van je huis soepel is verlopen en dat je de communicatie als prettig hebt ervaren. Het was een genoegen om met je samen te werken. Veel geluk in je nieuwe woning!
Een funda gebruiker
Othellodreef 1
8,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De contacten met Chris, Petra en de fotograaf verliepen allemaal heel prettig. Er zijn prachtige foto's en film van mijn huis gemaakt. De verkoop is snel rond gekomen en de behaalde verkoopprijs is boven verwachting. Al had Chris al van te voren aangegeven dat we een heel mooi bedrag zouden halen. Ik zou dit kantoor zeker aanraden. Ik weet wie ik de volgende keer zal benaderen.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
8
Een funda gebruiker
Egelantierstraat 13
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
over het algemeen goed, wellicht ben ik te snel accoord gegaan met het bod, en hebben we er niet het maximale uitgehaald. maar achteraf is het makkelijk praten.
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8
Reactie van Walton Makelaars & Taxateurs
Bedankt voor je review. Fijn om te horen dat je over het algemeen tevreden bent. De woning is verkocht voor een prijs die boven de verwachte opbrengst lag. Wij zijn van mening dat we de best mogelijke prijs hebben behaald en dat het voorstel weloverwogen door de verkoper is geaccepteerd. Het spijt ons te horen dat je het gevoel hebt te snel akkoord te zijn gegaan met het bod. Als je hier nog eens over wilt praten, neem dan gerust contact met ons op. We bespreken het graag verder onder het genot van een kopje koffie.
Mevr. Verink
Anna van Burendreef 33
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met de makelaar was tijdens het hele traject uitstekend! Er is een goede verkoopstrategie gekozen, wij zijn daarbij heel goed geadviseerd en ondersteund. Er werd ook goed rekening gehouden met onze wensen. Kortom een top makelaar en absoluut aan te bevelen!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Reactie van Walton Makelaars & Taxateurs
Hartelijk dank voor je fantastische review! We zijn ontzettend blij om te horen dat je tevreden bent met onze service en de verkoopstrategie die we samen hebben gekozen. Het was een genoegen om je te adviseren en te ondersteunen gedurende het hele traject. We stellen je waardering zeer op prijs. Nogmaals bedankt voor je vertrouwen in ons. We zijn trots om een top makelaar genoemd te worden en waarderen je aanbeveling! Met vriendelijke groet, Walton Makelaars