Mijn ervaring met Blauwe Eik Makelaardij was helaas allesbehalve positief. Het verkoopproces werd gekenmerkt door een gebrek aan transparantie en onvoldoende communicatie. Biedingen werden niet op tijd of correct doorgegeven, en cruciale wijzigingen, zoals die in het bouwjaar en het energielabel van de woning, werden zonder mijn instemming doorgevoerd. Dit tastte mijn vertrouwen in de zorgvuldigheid en professionaliteit van de makelaar ernstig aan.
Daarnaast was er geen sprake van een geautomatiseerd biedlogboek, een essentieel instrument dat zorgt voor overzicht en helderheid in het verkoopproces. Ook de resultaten van de bouwtechnische keuring, die als ontbindende voorwaarde gold, werden niet met mij gedeeld. Dergelijke nalatigheden maakten het lastig om te vertrouwen op een eerlijk en transparant verloop van de verkoop.
Ondanks mijn bereidheid om constructief samen te werken, bleef de communicatie vanuit de makelaar ver onder de maat. Hierdoor voelde ik me onvoldoende betrokken en gesteund gedurende het proces.
Ik waardeer de inzet van het team, maar al met al was mijn ervaring met Blauwe Eik Makelaardij teleurstellend, en op basis van deze ervaring kan ik hen helaas niet aanbevelen.
Kamal Ali
Lees volledige beoordeling
Sluit beoordeling