

Overzicht
9,2
32 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Via Makelaardij en Hypotheken. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Wij bieden je een compleet servicepakket op het gebied van verkopen en aankopen. Full-service van zoektocht tot sleuteloverdracht; zelfs voor styling en hypotheekadvies helpen we je graag verder. Via Makelaardij is het juiste adres!
Specialisaties
Nieuwbouw, Woningstyling, Buitenlands vastgoed, Expat makelaar, Woningfotografie
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT,
SEH
Talen
Engels, Duits, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Joost VerheulNVM Register Makelaar (Directeur)
Vincent NVM Register Makelaar (Directeur)
Barbera VijverNVM Makelaar
Yeleen Verheul-HettingaNVM Assistent-makelaar
Michelle GouloozeOfficemanager
Manuel de CroockHypotheekadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 32 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 76% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Joost en Yeleen hebben ons geweldig begeleid met de verkoop van ons huis. Van het voortraject ( foto’s, energielabel etc) tot aan de verkoopstrategie en de bezichtigingen. Alles liep op rolletjes en we hebben voor een geweldige prijs verkocht! Boven verwachting!
Een verkoper
•10,0
Eerlijke, betrouwbare makelaar. Iedereen in het kantoor was betrokken en altijd bereid te helpen als we vragen hadden. Komen afspraken na. Of te wel! Aanrader!
Een verkoper
•10,0
Samenwerking met Barbera Vijver van VIA Makelaardij Snelle contactopname en afwikkeling. Goede kennis van zowel het pand als de omgeving en de marktsituatie. Communicatie via de app van de makelaar was erg goed en gemakkelijk, vooral omdat wij zelf verder weg wonen! Het uploaden van documenten e.d. verliep zonder problemen. Foto’s en energielabel zijn vlot geregeld. Ongecompliceerde begeleiding bij alle vragen: notaris, energielabel, prijsbepaling, enzovoort. Een 10 uit 10 op alle aspecten. Bedankt!!
Kantoorgegevens
4132 BG VIANEN
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten

Sociale media