

Aerssens & Partners makelaars en taxateurs
Voor een HuizenHOOG vertrouwen!Overzicht
9,1
16 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Aerssens & Partners makelaars en taxateurs. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Taxaties
Aankoop
Aanhuur
Op zoek naar de ideale woning? Aerssens & Partners Makelaars is uw betrouwbare partner in de regio. Met jarenlange ervaring en diepgaande kennis van de lokale markt helpen wij u bij het vinden van uw droomhuis of het succesvol verkopen ervan.
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels, Recreatie, Bijzonder beheer, Beleggen, Expat makelaar, Veiling, Maatschappelijk vastgoed, Buitenlands vastgoed, Herbestemmen, Monument, Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Duits, Engels, Frans

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Lisette PostCommercieel Medewerker
Arthur C.P. AerssensNVM Register Makelaar
Nathalie ProvoostNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 16 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 43% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Prettig kontakt en professionele aanpak van zaken. Bovendien een mooie mediapresentatie die het huis realistisch weergaf.
Een verkoper
•2,8
Wij zijn niet tevreden over deze makelaar voor de verkoop van het huis van mijn moeder. Om te beginnen is er een onrealistisch verkoopvoorstel gedaan. Uiteraard heeft ook een makelaar geen glazen bol, maar om bij tegenvallend verkoopresultaat argumenten te noemen die vooraf bekend waren vinden wij een zwaktebod. We hebben nooit het gevoel gehad dat de makelaars zich hard hebben gemaakt voor ons. Aan de vraag of mijn moeder telefonisch feedback kon krijgen na een bezichting werd vaak niet voldaan. Verder liep de communicatie uiterst moeizaam (secretaresse/receptioniste uitgezonderd) en eenmalig zelfs onbeschoft.
Een verkoper
•9,3
Het contact ontstond door de aankoop van ons appartement, zodoende is het balletje gaan rollen en hebben we opdracht gegeven om ons huis ook te verkopen. Dat is heel vlot en plezierig verlopen. De makelaars zijn duidelijk, enthousiast en accuraat. Er werd veel tijd gestoken in de bezichtigingen, heel persoonlijk en met een goede communicatie. Dus volle tevredenheid over de makelaar
Kantoorgegevens
4382 AC Vlissingen
- Ma08:30 - 17:00
- Di08:30 - 17:00
- Wo08:30 - 17:00
- Do08:30 - 17:00
- Vr08:30 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media