Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 59 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 87% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Houbiersstraat 44
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Snelheid en het vinden van een match tussen de belangen van verkoper en koper …dat zijn woorden die opkomen als we aan Tom denken. Hij heeft ons goed begeleid bij het aankoop en verkoopproces, communiceerde altijd tijdig en vlot. We hebben het ervaren als een fijne samenwerking.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
cindy scheilen
Singel 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Meer dan tevreden met de makelaar .. alles heel erg fijn verlopen en makkelijk en snel geregeld. Zeker een aanrader !
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. Ive Reijnders
Hogeweg 11
5,5
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
Op basis van kennissen contact opgenomen. In het begin verliep het contact prima. Makelaar schakelt snel, wilde graag en is prima bereikbaar. Alleen bleek dit huis in dit segment te hoog gegrepen en zat er helaas niet echt een strategie achter het hele verkoopproces. De bal werd regelmatig bij ons gelegd om met een plan/strategie te komen en dat vond ik jammer, aangezien we om die reden net een makelaar in de arm genomen hebben. Daardoor voelde het proces niet goed doordacht en soms gewoonweg frustrerend. Wel een aantal bezichtigingen gehad, die helaas op niets uitgelopen zijn door uiteenlopende redenen. Uiteindelijk gekozen voor een combinatieverkoop samen met Damen en Michel heeft het huis gelukkig snel verkocht. Voor de verkoop van een huis in dit segment zou ik Dichtbij daarom niet direct aanbevelen, omdat de ervaring en strategie in onze ogen ontbreekt.
Deskundigheid
5
Lokale marktkennis
6
Prijs / kwaliteit
5
Service en begeleiding
6
Een funda gebruiker
Slakkenstraat 34
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De eerste kopers wilden helaas ontbinden. Dat was simpelweg pech. Daarna pakte Dichtbij Vastgoed (Tom) het snel en kundig op. De bezichtigingen konden gelukkig al snel worden gepland. Tom heeft zich erg ingespannen om de tweede koop wel te laten slagen. En dat is gelukt! De sleuteloverdracht is midden oktober. De nieuwe kopers vonden de bezichtiging erg prettig. Tom nam de tijd en vertelde veel over het huis. Dank voor de begeleiding en inspanningen!
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8