Groot Makelaar

Bel Stuur e-mail

Beoordeling gemiddelde

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 6 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 59% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Een Fundagebruiker
Noortheystraat 14
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wat een fijne makelaar! Niets was te veel en alles werd tot in de puntjes goed besproken. De begeleiding was vanaf begin tot eind super. Als je op zoek bent naar een makelaar die echt de tijd voor je neemt, zit je hier goed!
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Groot Makelaar Dank voor deze fantatische beoordeling!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Leidseweg 377
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden . Ze hebben ons ( oudjes ) zeer goed geholpen en ons toch in onze waarde gelaten. Knap.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
9
Reactie van Groot Makelaar Beste 'oudjes', dank voor de mooie beoordeling.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Professor Van der Waalslaan 16
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Heel goed. We werden goed op de hoogte gehouden over alles wat voor een eventuele verkoop nodig was.
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
8
Reactie van Groot Makelaar Dank voor jullie goede beoordeling en de fijne samenwerking.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Raadhuislaan 88
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het was een hele fijne samenwerking en ze nemen goed de tijd met alles. Top service !!! Ik zou iedereen Groot makelaars aanraden.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
7
Lokale marktkennis
10
Reactie van Groot Makelaar Dank en ook voor het vertrouwen!
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Oostdorperweg 77
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer plezierig zaken gedaan met deze makelaar. Zeer begrip vol en goed ondersteund in moeilijke beslissingen.
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
9
Reactie van Groot Makelaar Dank jullie wel voor de mooie beoordeling en de fijne samenwerking!
Meld misbruik