Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam

Wij luisteren, leven mee, begrijpen en helpen

Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam

Beoordelingen gemiddelde

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 110 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 89% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. Tommy Wiggers
Ooievaarstraat 48
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Erg fijn contact met zowel de verkoopmakelaar als hypotheekadviseur, maar ook met alle collega's. Zeker aan te bevelen!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Mevr. Ana Marian
Fluitekruidweg 12
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Top service! Ik zou Bert van Vulpen aan iedereen aanraden. Sanne is super professioneel, heel hulpzaam en we zijn heel tevreden met haar werk.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam
Wat een ontzettend leuke review! Dankjewel daarvoor! Mooi compliment dat we nog een woning voor jullie mogen verkopen. Gefeliciteerd met het mooie resultaat!  Hartelijke groet, Sanne van Bert van Vulpen makelaars
Een funda gebruiker
Westzanerdijk 43
5,5
Ik zou deze makelaar niet aanbevelen.
Het verliep niet goed , veel zelf moeten doen , de brochure helemaal moeten veranderen en veel fouten gemaakt in het begin. Steeds een andere makelaar omdat het vakantie tijd was. Wij hadden er stress van gekregen
Deskundigheid
6
Lokale marktkennis
5
Prijs / kwaliteit
6
Service en begeleiding
5
Reactie van Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam
Bedankt voor uw feedback en het delen van uw ervaring. Het spijt ons te horen dat het verkoopproces niet geheel naar wens is verlopen. We streven altijd naar een goede samenwerking en begrijpen dat de wisseling van makelaars tijdens de vakantieperiode als onprettig kan zijn ervaren. We wilden voorkomen dat de vakantieperiode het verkoopproces zou vertragen. Wat betreft de brochure en de aanpassingen: we geven klanten graag de mogelijkheid om hun wensen duidelijk te maken, zodat de presentatie van de woning perfect aansluit bij hun verwachtingen. Soms vraagt dit om extra communicatie en aanpassingen, wat enige tijd kan kosten, zeker bij zo'n uniek huis als u had. We proberen hierin altijd snel te handelen en eventuele foutjes direct op te lossen. Daarnaast begrijpen we dat de verkoop van een woning vaak veel stress met zich meebrengt, wat een deel van de ervaring kan beïnvloeden. Dit is helaas een veelvoorkomend onderdeel van het verkoopproces, en we doen ons best om dit zoveel mogelijk te beperken door duidelijke begeleiding en ondersteuning. Wij hopen dat u inmiddels lekker geniet in uw nieuwe woning en wensen u veel geluk. Nogmaals dank voor de feedback.
Een funda gebruiker
Zilverschoonplein 17 A
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik wil graag mijn uitstekende ervaring delen met Bert van Vulpen makelaars als verkoopmakelaar. Vanaf het eerste contact was het duidelijk dat ik in goede handen was. Ze hebben me volledig ontzorgd gedurende het hele proces, waardoor ik me nergens zorgen over hoefde te maken. De communicatie was altijd helder, snel en professioneel. Ik werd regelmatig op de hoogte gehouden van de voortgang, wat enorm geruststellend was. Het dossier werd zorgvuldig en netjes afgehandeld, en alle administratieve zaken verliepen vlekkeloos. De persoonlijke aandacht en deskundigheid die het team toonde, maakten het verschil. Ik kan Bert van Vulpen makelaars van harte aanbevelen voor iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken verkoopmakelaar.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. Sonja Heling
Rembrandtstraat 11
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Vriendelijk, eerlijk en luisterend. Wat fijn om samen met onze makelaar bezig te zijn geweest met de verkoop van ons huis. Het team van Bert van Vulpen is altijd bereikbaar en staat voor je klaar. Zeker een makelaar om aan te bevelen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Reactie van Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Zaandam
Beste Sonja, hartelijk bedankt voor deze mooie review! Wij hebben de samenwerking ook als zeer prettig ervaren. Veel succes en woonplezier in jullie nieuwe woning! Hartelijke groet, Hanoch