Van der Chijs Makelaardij
Diensten & kenmerken
Verkoop
Specialisaties
Woningfotografie, Monument
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Engels, Duits, Frans
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 10 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,0
Goede samenwerking, fijn in contact, komt afspraken na. Klein kantoor met daardoor korte lijntjes met zowel de makelaar als medewerkster.
Een verkoper
•10,0
Het Van der Chijs makelaardij Plus Concept werkt echt! De presentatie/site van de woning als eindresultaat hiervan is prachtig! Bovendien is zowel kantoor als de makelaar goed bereikbaar. Er is meer dan voldoende ruimte in de agenda van de makelaar voor alle bezichtigingen, doordat er gekozen is voor exclusief (lees: beperkt) aantal klanten. Het dossier is volledig op orde, makelaar kent de woning door en door, en er wordt meegedacht in iedere fase van de verkoop. Echt professioneel, prettig en betrouwbaar.
Een verkoper
•9,3
Sonja is een tóp makelaar en niet alleen in woord, maar ook in daad met recht een meester in haar vak. Mede dankzij haar hadden we een vlotte verkoop met een mooi resultaat. Ze wist ons ervan te overtuigen dat we nog wat moesten doen (m.n. opruimen) om ons huis goed te presenteren. We werden goed en zorgvuldig geïnformeerd. En hebben zeker ook plezier gehad in het hele proces !
Kantoorgegevens
7201 HB ZUTPHEN
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten