Via Bert

Bert houdt van huizen, alle huizen!

Beoordelingen gemiddelde

9,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 9 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 50% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Warmoeziershof 26
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn heel tevreden over Via Bert makelaar. Hij heeft ons heel goed bijgestaan bij de aankoop van een nieuwe woning en bij de verkoop van onze woning. Geen 9 tot 17 mentaliteit maar echt betrokken bij de klant en dat maakt het veel persoonlijker! Heel erg bedankt Via Bert!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. c.l. van dijk
Drierivierenlaan 343
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Makelaar met hart op de juiste plek en uiteraard ook genoeg verstand van zaken. Wij hebben makelaar Bert leren kennen tijdens onze vorige verkoop, vandaar dat wij in deze bijzondere markt zijn rustige no nonsense mentaliteit nodig hadden. Makelaar Bert geeft het juiste advies voor wat betreft de beste partij te kiezen, want dat is zeker niet altijd het hoogste bod. Het was weer een avontuur voor ons maar iets minder spannend mede dankzij makelaar Bert. Above and beyond service. Bedankt makelaar Bert 😊
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Dhr. Matthijsen
Welhorst 13
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
ViaBert is een "oude" bekende in de regio en voor mij een betrouwbare makelaar. Wij hebben elkaar mooi kunnen helpen, Bert als "herintreder" binnen het Zwijndrechtse en ik heb mijn huis verkocht
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Reactie van Via Bert
Dank voor de mooie review. Super dat we elkaar op deze manier hebben kunnen helpen en het bevestigd maar weer dat ik blij ben om weer in Zwijndrecht aan de slag te mogen.