Al jouw aangekochte objecten nu zichtbaar op je kantoorpagina

Laat de consument een vollediger beeld van jouw aankopen zien
Waarom deze aanpassing?
De kantoorpagina op Funda is een belangrijke plek om als kantoor te laten zien welke woningen verkocht zijn én welke zijn aangekocht. Tot nu toe waren daar alleen de drie meest recente aankopen zichtbaar. Om het volledige plaatje van de dienstverlening aan de consument te laten zien, zijn nu ook alle aangekochte woningen van het afgelopen jaar zichtbaar. Zo versterken we de online zichtbaarheid van kantoren én bieden we Funda-bezoekers een completer beeld van het werk van de aankoopmakelaar.
Wat is er veranderd?
Vanaf nu worden alle aangekochte objecten automatisch toegevoegd aan je kantoorpagina op Funda, zowel op de website als in de app. Deze objecten verschijnen in een carrousel, waarbij bezoekers kunnen doorklikken naar de woningpagina. Daar is de woning zichtbaar zoals je gewend bent van reguliere verkoopvermeldingen.
Wat moet je hiervoor doen?
Niets, mits de verkopend makelaar jou toevoegt als aankopend makelaar bij het invoeren van de transactie. Zodra Funda de aankoop herkent, wordt het object automatisch toegevoegd aan jouw kantoorpagina.
Met deze verbetering maken we aankopen beter zichtbaar en centraliseren we alle informatie van een makelaar op de kantoorpagina.



