Nieuwe grafiek in Mijn Huis: interesse in jouw type woning

De makelaar in de spotlight als expert
Waarom deze aanpassing?
De woningmarkt is altijd in beweging. Met deze nieuwe functionaliteit krijgen huiseigenaren inzicht in hoe de interesse in hun woning zich ontwikkelt. Die informatie kan hen verleiden om meer te willen weten. Is dit een goede tijd om te verkopen? Wat betekent dit voor mij als huiseigenaar? Vragen die de makelaar het beste kan beantwoorden. Zo benutten we Mijn Huis om de makelaar te positioneren als lokale expert voor persoonlijk en gericht advies.
Wat is er veranderd?
Vanaf nu zien consumenten in Mijn Huis een nieuwe grafiek met een schatting van de interesse in hun woning. De grafiek toont of er voor dit type woning meer, gemiddeld of minder interesse is vergeleken met de afgelopen twaalf maanden. Na een succesvolle test is deze functionaliteit nu beschikbaar voor alle consumenten.
Wat moet je hiervoor doen?
Je hoeft als makelaar niks te doen, consumenten krijgen vanzelf de nieuwe zoekfunctie als ze funda bezoeken.
Voor en na


Consumenten horen van alles in het nieuws. Ze vragen zich af: stel dat ik mijn huis nu te koop zou zetten, wat kan ik dan verwachten? De nieuwe grafiek laat zien of de interesse in hun buurt en type huis toeneemt of afneemt. In de testfase zagen we dat consumenten hierdoor nieuwsgierig werden naar de verkoopkansen hun eigen woning. We verwachten dan ook dat deze grafiek meer contactaanvragen voor makelaars gaat opleveren.



