Verkocht
Alexander Numankade 2233572 KX UtrechtZeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving
€ 649.000 k.k.
Kaart
- 88 m²
- 91 m²
- 3
- C
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 8 januari 2025
- Verkoopdatum
- 26 januari 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Een huis met karakter, sfeer en ruimte! In de Zeeheldenbuurt, met uitzicht naar het water, staat deze jaren '30 woning met drie slaapkamers, een extra (werk)kamer en twee dakkapellen. De sfeer is niet alleen in huis, maar ook in de wijk volop aanwezig. Het Griftpark ligt om de hoek en met de fiets ben je in no-time in de binnenstad. Er is een goede ov-verbinding met Centraal Station Utrecht en op loopafstand vind je winkelcentrum de Gaard, de winkelstraat Biltstraat, koffietentjes en restaurants.
Op de begane grond is de sfeervolle hal, die toegang geeft tot de verrassende heerlijk lichte woonkamer. In de aanbouw is de keuken, met de benodigde inbouwapparatuur. In de achtertuin kun je heerlijk borrelen en eten, terwijl de berging ruimte biedt aan de fietsen. Op de eerste verdieping tellen we twee ruime slaapkamers en de badkamer. De tweede verdieping, te bereiken via een vaste trap, is ingedeeld met een multifunctionele kamer en een slaapkamer. Twee dakkapellen zorgen voor extra ruimte en goede lichtinval. Een van de pluspunten van deze woning is het uitzicht aan de voorzijde, naar de Biltse Grift en een rij hoge bomen.
Woonoppervlakte: 88 m² en perceeloppervlakte: 91 m²
BEGANE GROND:
Als je naar de voordeur loopt, zie je kleurrijke glas-in-loodramen boven de voordeur en bij de erker. Ook in de hal zijn diverse originele elementen behouden, waaronder de wandtegels en paneeldeuren. Onder de trap is een handige bergkast en de naastgelegen deur geeft toegang tot de toiletruimte met fonteintje.
Omdat de keuken naar de aanbouw is verplaatst, biedt de woonkamer verrassend veel ruimte. Het zitgedeelte is aan de voorzijde, bij de erker, en het eetgedeelte bevindt zich bij de openslaande tuindeuren. In de woonkamer is, net als in de hal en keuken, de originele houten vloer zichtbaar. In 2020 is de vloer vanaf de onderzijde geïsoleerd.
In de keuken staat een moderne, witte hoekopstelling met hoge bovenkasten en een dik, stoer aanrechtblad. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven/magnetron en een koelkast. In het verlengde van de keuken is een berging met elektra, te bereiken vanuit de tuin.
EERSTE VERDIEPING:
Verrassend is de indeling op de eerste verdieping, met twee ruime slaapkamers en de (uitgebouwde) badkamer. Deze ruimtes grenzen alle drie aan de overloop, waar een houten vloer en paneeldeuren de sfeer bepalen. De badkamer is fraai ingedeeld met een ligbad/douchecombinatie, wandcloset, designradiator en een groot wastafelmeubel. Via de buitendeur is het balkon te bereiken en in het schuine, hoge dak is een raam geplaatst wat voor een fijne lichtinval zorgt.
Aan de voorzijde is de hoofdslaapkamer met een inbouwkast. De tweede slaapkamer eveneens met inbouwkast bevindt zich aan de achterzijde.
TWEEDE VERDIEPING:
Een vaste trap geeft toegang tot een multifunctionele kamer, met maatwerkkasten en een dakkapel. Deze ruimte is geschikt als werk-/studeerkamer, hobbyruimte, kastenkamer of game-room. Aan de achterzijde is de derde slaapkamer met maatwerkkasten en een grote dakkapel.
TUIN:
De voortuin, gesitueerd op het zonnige zuiden, is ingericht met gevarieerde beplanting en een terras. Hier kun je, enigszins verscholen achter het groen, heerlijk in de zon zitten. Vanuit de woonkamer en keuken is de achtertuin te bereiken, die merendeels bestraat is. Het achterste deel is ingericht als terras en er is een poort naar de steeg.
Bijzonderheden:
- Energielabel C
- Unieke ligging aan de Biltsche Grift en aan het Griftpark
- Voor- én achtertuin met achterom
- Gezellig jaren '30 huis
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 649.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.375
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Perceel
- 91 m²
- Inhoud
- 329 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ABSTEDE C 6873
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 91 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg en aan water
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 24 m² (7,54 meter diep en 4,36 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
6.384x
Bekeken
128x
Bewaard
8-1-2025
Op Funda
Buurt
Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving
Utrecht- Inwoners
- 3.320
- Gezin met kinderen
- 17%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.490
Buurtinzichten
Verken de buurt
Nieuwsgierig naar het woning-aanbod, inwoners of makelaars? Ontdek het op de buurtpagina.
Meer over de buurt