Kolland 41 – een huis waar je zomaar weer heel lang blijft wonen
Sommige huizen wisselen regelmatig van eigenaar. En sommige huizen blijkbaar niet. De huidige bewoners wonen hier namelijk al vanaf het moment dat de woning werd gebouwd. En als je binnenstapt, snappen we eigenlijk wel waarom.
Deze royale twee-onder-een-kapwoning heeft precies die combinatie die zo fijn is: ruimte, sfeer, een eigen oprit, een garage en een heerlijke tuin. Tel daar de mooie ligging in De Hoven bij op en je hebt een huis waar je niet zo snel op uitgekeken raakt.
De begane grond vormt een fijne leefruimte waarin keuken, eettafel en woonkamer mooi met elkaar verbonden zijn. Aan de voorzijde ligt de royale keuken met kookeiland. De combinatie van lichte fronten, de donkere kastenwand en het robuuste werkblad geeft de keuken een stoere, tijdloze uitstraling. En er is genoeg plek om uitgebreid te koken, of gewoon gezellig aan te schuiven terwijl iemand anders dat doet.
Loop je verder naar achteren, dan merk je pas echt hoeveel ruimte deze woning heeft. Er is volop plek voor een grote eettafel en de woonkamer is heerlijk breed. De grote raampartij met openslaande deuren zorgt niet alleen voor veel licht, maar trekt ook de tuin mooi bij de woning. Een tuin die trouwens absoluut gezien mag worden.
Want ook buiten is er werk van gemaakt. De achtertuin is gezellig, groen en sfeervol aangelegd, met verschillende plekken om te zitten. De volwassen beplanting zorgt bovendien voor veel privacy. Zo’n tuin waarvan je bij de eerste mooie voorjaarsdag denkt: ja hoor, deur open en naar buiten.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goede slaapkamers en de badkamer. Die is ruim opgezet en compleet met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel. Lekker praktisch voor een gezin, maar ook gewoon fijn als je 's morgens niet allemaal voor dezelfde wastafel hoeft te dringen. Het toilet is apart, wel zo prettig.
En dan is er nog de zolder. Een flinke verdieping met volop mogelijkheden. Extra slaapkamers, een werkkamer, sportruimte, logeerplek of een combinatie daarvan: hier kun je nog alle kanten mee op.
Ook praktisch zit het goed. De woning beschikt over een eigen oprit met parkeergelegenheid en een aangebouwde garage. Precies die extra ruimte die in het dagelijks leven altijd van pas komt: voor fietsen, gereedschap, opslag of alles waarvan je je ieder jaar opnieuw afvraagt waarom je het eigenlijk bewaart.
En dan De Hoven. Een geliefd stukje Vleuterweide met een heel eigen uitstraling. Geen eindeloze rijen van hetzelfde, maar woningen met een knipoog naar de Oudhollandse architectuur, rustige straatjes en veel groen. Winkelcentrum Vleuterweide ligt vlakbij en ook scholen, kinderopvang, station Vleuten en het Máximapark met Het Lint zijn gemakkelijk te bereiken. En wil je naar Utrecht? Ook dat is dichtbij.
De bewoners kwamen hier toen het huis nieuw was en zijn gebleven. Nu is het na al die jaren tijd voor iemand anders om hier zijn eigen woonverhaal te beginnen. Misschien blijf jij straks ook wel wat langer dan gepland.
Indeling;
Begane grond;
Entree, toilet, toegang tot de woonkamer met openslaande deuren naar de tuin en aan de aansluitend een prachtige keuken met kookeiland en diverse inbouwapparatuur.
1e Verdieping;
Overloop met separate toiletruimte, 3 slaapkamers, fraaie badkamer met ligbad, inloopdouche en een dubbele wastafel met meubel.
2e Verdieping:
Voorzolder met wasmachine aansluiting en toegang tot de 4e slaapkamer.
Bijzonderheden:
- Zeer rustig hofje;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein;
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars zijn te vinden op Funda.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Ruime leefkeuken en woonkamer
Open leefruimte met royale keuken, kookeiland en brede woonkamer.
Sfeervolle groene achtertuin
Gezellig aangelegde tuin met zitplekken en veel privacy.
Eigen oprit en garage
Parkeren op eigen terrein met aangebouwde garage aan huis.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 975.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 6.019
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
162 m²
Overige inpandige ruimte
19 m²
Perceel
200 m²
Inhoud
657 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel