Leksmondhof1108 GB AmsterdamL-buurt

€ 125 /mnd

Omschrijving

Parkeerplaats in de garage Leksmondhof Ruime en afgesloten privé parkeerplaats in Amsterdam-Zuidoost te huur. De parkeerplaats bevindt zich in de garage bij het complex Leksmondhof De locatie van de parkeergarage is uitstekend te bereiken met eigen vervoer en openbaar vervoer. Per auto is vanaf de snelwegen (A9, A2 en A10) de parkeerplaats binnen enkele minuten te bereiken. Prijs: 100 euro per maand Parking space in the garage Leksmondhof Spacious and closed private parking space in Amsterdam-Zuidoost for rent. The parking space is located in the garage at the Leksmondhof complex The location of the parking garage is easily accessible by private transport and public transport. The car park can be reached within a few minutes from the highways (A9, A2 and A10). Price: 100 euros per month

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
Per direct beschikbaar
Huurprijs
€ 125 per maand (geen servicekosten)
Waarborgsom
€ 250 eenmalig
Status
Beschikbaar

Bouw

Soort parkeergelegenheid
Parkeerplaats

Indeling

Capaciteit
1

Populariteit

963x

Bekeken

10x

Bewaard

6-11-2024

Op Funda

Buurt

L-buurt

Amsterdam
Inwoners
3.125
Gezin met kinderen
22%
Gem. vraagprijs / m²
€ 4.216

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.