Binnenzagerij 361021 PK AmsterdamIJplein e.o.
€ 350.000 k.k.
- 43 m²wonen
- 1slaapkamer
- Benergielabel
Omschrijving
Dit is uniek wonen, rustig aan de Noordkant van Amsterdam maar door de IJtunnel of de pont ook zo dichtbij het centrum. Een leuk 2-kamer appartement met groot balkon en onlangs triple glas in kunststofkozijnen dat scheelt energie en geluid.
De complexen bij het IJ-Plein zijn ontworpen door de bekende architect Rem Koolhaas. Het IJplein is gebouwd op de plek waar vroeger de werf van de Amsterdamse droogdok Maatschappij stond. Dit is nog steeds zichtbaar in straatnamen zoals die van de Binnenzagerij, Bankwerkerij of Koperslagerij.
INDELING
Entree via het trappenhuis en de galerij op de tweede verdieping.
Vanuit de hal bereik je de diverse vertrekken. Rechts meteen de ruime slaapkamer.
In de hal de toegang naar de badkamer met douche, wastafel, toilet en wasmachine opstelling. Tevens is hier de cv-installatie geïnstalleerd zodat je meer ruimte in de keuken overhoud.
De woonkamer is erg ruim en breed (4.60 meter) en geeft via de kunststof schuifdeuren toegang tot een ruim balkon. Dit alles geeft een ruimtelijk gevoel en geeft de mogelijkheid om in de zomermaanden de leefruimte naar buiten te verplaatsen. Want gedurende de middag heeft dit balkon de zon.
Een nette compacte keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een koel- en vrieskast, oven en gaskookplaat.
Door het dakraam hier prettig daglicht op het werkblad.
In de onderbouw van het complex is er nog een separate berging met elektra te bereiken is vanaf de straat.
LOKATIE
Het IJ-plein ligt in de wijk Vogelbuurt en IJplein in Amsterdam-Noord, direct aan het IJ. Deze karakteristieke buurt combineert een stedelijke sfeer met rust en ruimte, en heeft een bijzondere ligging tegenover het centrum van Amsterdam. Het IJ-plein is ontworpen in de jaren '80 als een modern woongebied met veel aandacht voor architectuur en openbare ruimte. De ligging dichtbij het water geeft een prachtig uitzicht op Amsterdam centraal en de diverse boten die langs varen. Dit maakt het een populaire plek om te wonen. De wijk is kleinschalig en vriendelijk, met diverse voorzieningen zoals basisscholen, een buurthuis, speelplekken en kleine winkels.
BEREIKBAARHEID IS SUPER
De bereikbaarheid van het IJ-plein is uitstekend:
Pontverbinding: De bekendste en snelste verbinding met het centrum is via de gratis veerpont vanaf Amsterdam Centraal naar de halte IJplein. Deze pont doet er slechts een paar minuten over en vaart de hele dag frequent, wat zorgt voor een snelle verbinding met het stadscentrum.
Openbaar vervoer: Er zijn diverse buslijnen die het IJ-plein verbinden met andere delen van Amsterdam-Noord en met stations zoals Noord (metro), waarvandaan de Noord/Zuidlijn (lijn 52) je binnen enkele minuten naar het centrum en Zuid brengt.
Fiets en auto: Met de fiets ben je via de pont snel in de binnenstad. Met de auto ben je via de IJ-tunnel binnen enkele minuten in het centrum of op de ringweg A10.
Parkeren mag geen probleem zijn, dit appartement ligt in vergunningsgebied NOORD-7 en heeft geen wachttijd betreffende de aanvraag voor een parkeervergunning.
Wat U ZEKER WILT WETEN
Bouwjaar 1985
Woonoppervlakte 43m2
Ruim balkon op het westen met middagzon
Energielabel B
CV-ketel van 2008
Servicekosten € 203,70 waarin een deel van de investering van de nieuwe kozijnen met triple glas.
Erfpacht is afgekocht tot en met 15-11-2035. De eigenaar heeft vastklikken of afkoop in aanvraag bij de Gemeente.
Dit moet u zien zo'n leuk appartement dichtbij de stad en toch in de rust.
Neem snel contact op voor een bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.140
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 203,70 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1985
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 43 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 136 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Driedubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM K 8668
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 15-11-2035)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 203,70 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.114x
Bekeken
48x
Bewaard
3-3-2026
Op Funda
Buurt

IJplein e.o.
Amsterdam- Inwoners
- 2.425
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.512
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




