Onder bod
Cornelis Dirkszstraat 11-D21056 TM AmsterdamPieter van der Doesbuurt
€ 720.000 k.k.
- 84 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Zelden komt er in De Baarsjes een appartement van 84m2 op de markt dat zo compleet is: een lichte hoekwoning met energielabel A, een ruim balkon op het zuiden, lift, eigen parkeerplaats én gelegen op eigen grond.
Dit is zo’n appartement waar alles klopt: ruimte, licht, comfort én een bijzonder compleet voorzieningenniveau dat je in dit deel van de stad zelden tegenkomt. Dit lichte en uitstekend ingedeelde 3-kamerappartement van 84 m² beschikt over een ruim privébalkon op het zuiden, een lift, inpandige parkeerplaats en een externe berging, en is bovendien gelegen op eigen grond. De combinatie van energielabel A, eigen grond, een eigen parkeerplaats en een lift maakt deze woning uitzonderlijk binnen De Baarsjes. Voeg daar de fraaie hoekligging en het prettige licht bij, en je hebt een appartement dat zich duidelijk onderscheidt van het aanbod in de buurt.
De woning beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, een half open keuken met inbouwapparatuur, een nette badkamer met daglicht en inloopdouche, een separaat toilet en slimme thermostaten op de meeste radiatoren voor optimaal comfort per ruimte.
TWEEDE VERDIEPING
Via de verzorgde gemeenschappelijke entree bereikt u met de lift de tweede verdieping. De entree van de woning bevindt zich aan een nette galerij.
De centrale hal geeft toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is dankzij de hoekligging en grote raampartijen opvallend licht en voelt direct ruimtelijk aan. De extra ramen in de hoek zorgen voor een bijzondere lichtinval, wat de ruimte een levendige en aangename sfeer geeft. Hier is meer dan voldoende plek voor een comfortabele zit- en eethoek.
De half open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De opstelling is praktisch en prettig in gebruik, zonder het open karakter van de leefruimte te verliezen.
Het appartement beschikt over twee goed bemeten slaapkamers, beide van een prettig formaat en gunstig ingedeeld. Doordat geen van de slaapkamers aan de galerij ligt, geniet u hier van extra rust en privacy.
De badkamer is netjes uitgevoerd en beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en daglicht, wat zorgt voor een frisse en aangename ruimte. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
Op de woonverdieping bevindt zich ook een praktische inpandige berging ideaal voor het plaatsen van een wasmachine en droger en extra opslag.
BUITENRUIMTE
Een van de absolute pluspunten van dit appartement is het ruime privébalkon van circa 6 m², gelegen op het zuiden. Hier kunt u vanaf de ochtend tot in de middag heerlijk van de zon genieten.
Wat dit balkon extra bijzonder maakt, is dat het volledig privé is. In dit type complex beschikken veel appartementen uitsluitend over een buitenruimte aan de galerij, terwijl u hier juist profiteert van een rustige, op het zonnige zuiden gelegen buitenplek.
Daarnaast is er op de eerste verdieping een gemeenschappelijk dakterras aanwezig, waar alle bewoners gebruik van mogen maken — een fijne extra plek om buiten te zitten.
PARKEERPLAATS & BERGING
Een groot pluspunt is de inpandige parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage. Comfortabel, veilig en in deze buurt absoluut een luxe. Daarnaast beschikt de woning over een praktische externe berging.
LIGGING
De woning ligt in een rustig straatje in het hart van De Baarsjes, op korte afstand van het Rembrandt- en Erasmuspark. In de directe omgeving vindt u diverse horecagelegenheden, winkels en supermarkten. De Albert Heijn is op 50 meter en ook de speciaalzaken op de Jan Evertsenstraat, zoals Rossi, Fort9 en Caseus.
Openbaar vervoer (bus 18 & tram 13 en 19) bevindt zich op loopafstand en brengt u snel naar onder andere het Centraal Station en De Pijp. Met de fiets bent u binnen enkele minuten in de Jordaan en de ring A10 is goed bereikbaar.
BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte van 84 m² NEN
- Gelegen op eigen grond
- Gelegen op de tweede verdieping
- Hoekligging met bijzondere lichtinval
- Twee goed bemeten slaapkamers
- Geen slaapkamers aan de galerij (extra rustig)
- Ruim privébalkon op het zuiden (ca. 6 m²)
- Unieke combinatie: energielabel A, eigen grond, lift en eigen parkeerplaats
- Half open keuken met inbouwapparatuur
- Badkamer met daglicht en inloopdouche
- Separaat toilet
- Inpandige berging op de woonverdieping (wasmachine/droger)
- Slimme thermostaten op alle radiatoren
- Inpandige parkeerplaats
- Externe berging
- Lift aanwezig
- Zonnepanelen
- Bouwjaar complex: 2008
- Servicekosten ca. € 258,00 per maand (incl. parkeerplaats en berging)
- Professionele en gezonde VvE
- Gemeenschappelijk dakterras
- Oplevering kan per direct
Rarely does an 84m2 apartment in De Baarsjes come on the market that is so complete: a bright corner apartment with energy label A, a spacious south-facing balcony, elevator, private parking space & located on private land.
This is one of those apartments where everything fits: space, light, comfort & an exceptionally complete range of amenities that you rarely find in this part of the city. This bright and excellently laid out 3-room apartment of 84 m² features a spacious private south-facing balcony, an elevator, indoor parking space, and an external storage room, and is moreover located on private land. The combination of energy label A, private land, a private parking space, and an elevator makes this home exceptional within De Baarsjes. Add to that the beautiful corner location and the pleasant light, and you have an apartment that clearly stands out from the local offerings.
The property has two well-sized bedrooms, a semi-open kitchen with built-in appliances, a neat bathroom with daylight and walk-in shower, a separate toilet, and smart thermostats on most radiators for optimal comfort per room.
SECOND FLOOR
Via the well-maintained communal entrance, you reach the second floor by elevator. The entrance of the apartment is located on a neat gallery.
The central hall provides access to all rooms. Thanks to the corner location and large windows, the living room is remarkably bright and immediately feels spacious. The extra windows in the corner provide a special light incidence, giving the space a lively and pleasant atmosphere. There is more than enough room here for a comfortable seating and dining area.
The semi-open kitchen is equipped with various built-in appliances. The layout is practical and pleasant to use, without losing the open character of the living area.
The apartment has two well-sized bedrooms, both of a comfortable size and favorable layout. Since neither bedroom faces the gallery, you enjoy extra peace and privacy here.
The bathroom is neatly finished and features a walk-in shower, vanity unit, and daylight, creating a fresh and pleasant space. In addition, a separate toilet is present.
On the living floor, there is also a practical indoor storage room ideal for placing a washing machine and dryer and for extra storage.
OUTDOOR SPACE
One of the absolute highlights of this apartment is the spacious private balcony of approximately 6 m², located on the south. Here you can enjoy the sun from morning until afternoon.
What makes this balcony extra special is that it is completely private. In this type of complex, many apartments only have outdoor space on the gallery, whereas here you benefit from a quiet, south-facing outdoor spot.
Additionally, there is a communal roof terrace on the first floor, which all residents may use — a nice extra place to sit outside.
PARKING SPACE & STORAGE
A major plus is the indoor parking space in the underground parking garage. Comfortable, safe, and absolutely a luxury in this neighborhood. In addition, the home has a practical external storage room.
LOCATION
The residence is located in a quiet street in the heart of De Baarsjes, close to Rembrandt and Erasmus Park. In the immediate vicinity, you will find various cafes, shops, and supermarkets. The Albert Heijn is 50 meters away, as well as specialty stores on Jan Evertsenstraat, such as Rossi, Fort9, and Caseus.
Public transport (bus 18 & tram 13 and 19) is within walking distance and quickly takes you to, among other places, Central Station and De Pijp. By bike, you can reach the Jordaan within minutes and the A10 ring road is easily accessible.
PARTICULARS
- Living area of 84 m² NEN
- Located on private land
- Situated on the second floor
- Corner location with special light incidence
- Two well-sized bedrooms
- No bedrooms facing the gallery (extra quiet)
- Spacious private south-facing balcony (approx. 6 m²)
- Unique combination: energy label A, private land, elevator, and private parking space
- Semi-open kitchen with built-in appliances
- Bathroom with daylight and walk-in shower
- Separate toilet
- Indoor storage on the living floor (washing machine/dryer)
- Smart thermostats on all radiators
- Indoor parking space
- External storage room
- Elevator present
- Solarpanels
- Year of construction: 2008
- Service costs approx. €258,00 per month (including parking and storage)
- Professional and healthy VvE (Homeowners Association)
- Vraagprijs
- € 720.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.571
- Status
- Onder bod
- Bijdrage VvE
- € 258,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Tussenverdieping (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 84 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 273 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 3e woonlaag
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom
Kadastrale gegevens
- SLOTEN L 3380
- Capaciteit
- 1 auto
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 258,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.531x
Bekeken
93x
Bewaard
25-3-2026
Op Funda
Buurt

Pieter van der Doesbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 1.865
- Gezin met kinderen
- 18%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.159
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?