Nieuw
Edisonstraat 23-H1098 TB AmsterdamMiddenmeer-Zuid
€ 650.000 k.k.
- 81 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerHeerlijk licht 3-kamerappartement met balkon en tuin op eigen grond.
Omschrijving
** English text below **
Een heerlijk licht en ruim appartement met een zonnige tuin en royaal terras, gelegen in een rustige en kindvriendelijke straat in de geliefde Watergraafsmeer. De woning beschikt over twee ruime slaapkamers, een halfopen keuken, openslaande deuren naar het terras en de fraai gelegen tuin op het zuidoosten, én een separate berging in de onderbouw. Met een woonoppervlakte van ca. 81 m² en gelegen op eigen grond (dus geen erfpacht!) biedt dit appartement comfortabel wonen op een uitstekende locatie.
Indeling
Via de gezamenlijke portiek bereikt u de entree van het appartement. De hal geeft toegang tot alle vertrekken. De ruime woonkamer is heerlijk licht dankzij de gunstige ligging en de grote raampartijen. Met een breedte van ruim zes meter voelt de living extra ruim aan en profiteert u de hele dag van veel natuurlijk licht. De halfopen keuken sluit aan op de woonkamer en biedt zowel via de keuken als via de openslaande deuren in de woonkamer toegang tot het brede terras en de zonnige tuin op het zuidoosten.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, met bovendien de mogelijkheid om een derde slaapkamer of een comfortabele werkkamer te realiseren. De badkamer is voorzien van een ligbad en een wastafel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig. In de onderbouw bevindt zich nog een praktische, separate berging.
Vereniging van Eigenaars
Vereniging van Eigenaars (VvE) Edisonstraat 22 tot en met 29 te Amsterdam en telt 24 koopwoningen met bergingen. Het beheer wordt gedaan door Munnik VvE Beheer Amsterdam. De servicekosten bedragen € 183,54 per maand en het voorschot stookkosten € 122,- per maand.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 1954
• Gemeentelijk monument
• Eigen grond
• Woonoppervlakte ca. 81 m² (meetrapport aanwezig)
• Twee ruime slaapkamers
• Mogelijkheid om een derde slaapkamer te creëren
• Ruim terras met aangrenzend een zonnige tuin op het zuidoosten
• Eigen berging in de onderbouw
• Energielabel D
• Geheel voorzien van dubbel glas
• Actieve VvE met professionele beheerder en MJOP
• Servicekosten bedragen 183,54 per maand
• Christiaan Huygensplein (alle noodzakelijke winkels) op loopafstand
• Winkelcentrum Oostpoort op 5 minuten fietsafstand
• Geen wachttijd voor een parkeervergunning
Omgeving en bereikbaarheid
Het appartement ligt in de Watergraafsmeer, een geliefde woonomgeving voor gezinnen. De wijk is ruim opgezet met brede stoepen, veel groen en is zeer kindvriendelijk. Het heeft de gemoedelijke sfeer van een dorp gecombineerd met alle gemakken van de grote stad.
In de buurt zijn diverse goede basisscholen, kinderopvang en op loopafstand liggen de sportvelden Middenmeer met voetbal-, hockey- en tennisclubs en natuurlijk de Jaap Eden schaatsbaan.
Voor de dagelijkse boodschappen en fijne speciaalzaken zijn er de winkels aan de Middenweg, Christiaan Huygensplein en winkelcentrum Oostpoort. In de buurt zijn ook goede restaurants en gezellige cafés. Zowel in het nabijgelegen Park Frankendael, het Flevopark als de landelijke Ringdijk kunt u genieten van al het groen en de rust.
De bereikbaarheid met zowel de auto als het openbaar vervoer is erg goed. Op de Middenweg zijn tram- en bushaltes en de NS-stations Amstel en Muiderpoort zijn op fietsafstand. Station Science Park is op 5 minuten loopafstand. De Ring A-10 is binnen enkele minuten met de auto bereikbaar en het centrum van Amsterdam ligt op fietsafstand.
Verkoper vertelt
Wat maakt dat de huidige bewoners hier met veel plezier wonen en waarom hebben zij besloten de woning te verkopen? De verkoper vertelt.
Watergraafsmeer voelt als een dorp in de stad. Toen onze tweeling drie jaar was, verhuisden we vanuit De Pijp naar deze buurt. We vielen meteen voor de fijne sfeer, de goede basisscholen en het veilige, vrije buitenspelen in de tuin, op de hofjes en op het Mariotteplein.
Voor dit huis kozen we vanwege de besloten zonnige tuin en de hoge ramen over de volle breedte. Wanneer de zon naar binnen schijnt, voelt het bijna als een zomerhuis. We hebben geluiddempende deuren tussen de kinderkamer en de woonkamer gemaakt voor als ze slapen, maar overdag stonden ze meestal open zodat er één grote leefruimte ontstond waar eindeloos gespeeld en gerend kon worden.
Inmiddels is onze tweeling 13 jaar en gaan ze naar de middelbare school. Omdat onze pubers steeds groter worden, zijn wij toe aan een volgende stap en verhuizen we naar een ruimere woning. Met pijn in ons hart nemen we afscheid van een heerlijk huis vol mooie herinneringen. Hopelijk wordt het voor de volgende bewoners net zo’n fijne plek als het voor ons is geweest.
***
A wonderfully light and spacious flat with a sunny garden and a generous terrace, situated in a quiet and child-friendly street in the popular Watergraafsmeer neighbourhood. The property features two spacious bedrooms, a semi-open-plan kitchen, French doors leading to the terrace and the beautifully situated south-east facing garden, as well as a separate storage room in the basement. With a living area of approx. 81 m² and situated on freehold land (so no leasehold!), this apartment offers comfortable living in an excellent location.
Layout
You reach the entrance to the apartment via the communal stairwell. The hall provides access to all rooms. The spacious living room is wonderfully light thanks to its favourable position and large windows. With a width of over six metres, the living room feels extra spacious and you benefit from plenty of natural light all day long. The semi-open-plan kitchen connects to the living room and offers access to the wide terrace and the sunny south-east facing garden, both via the kitchen and through the French doors in the living room.
The flat has two spacious bedrooms, with the added possibility of creating a third bedroom or a comfortable study. The bathroom is fitted with a bath and a washbasin. There is also a separate toilet. In the basement, there is a practical, separate storage room.
Owners’ Association
The Owners’ Association (VvE) for Edisonstraat 22 to 29 in Amsterdam comprises 24 owner-occupied flats with storage rooms. The association is managed by Munnik VvE Beheer Amsterdam. The service charges amount to €183.54 per month and the advance payment for heating costs is €122 per month.
Details
• Built in 1954
• Listed building
• Freehold
• Living area approx. 81 m² (survey report available)
• Two spacious bedrooms
• Potential to create a third bedroom
• Spacious terrace with an adjoining south-east facing garden
• Private storage room in the basement
• Energy rating D
• Fully double-glazed
• Active owners’ association with a professional manager and long-term maintenance plan
• Service charges amount to €183.54 per month
• Christiaan Huygensplein (all essential shops) within walking distance
• Oostpoort shopping centre a 5-minute cycle ride away
• No waiting list for a parking permit
Surroundings and accessibility
The flat is situated in Watergraafsmeer, a popular residential area for families. The neighbourhood is spacious, with wide pavements and plenty of green spaces, and is very child-friendly. It combines the friendly atmosphere of a village with all the conveniences of the big city.
There are several good primary schools and childcare facilities in the neighbourhood, and within walking distance are the Middenmeer sports fields with football, hockey and tennis clubs, and of course the Jaap Eden ice rink.
For daily shopping and lovely specialist shops, there are the shops on Middenweg, Christiaan Huygensplein and the Oostpoort shopping centre. There are also good restaurants and cosy cafés in the neighbourhood. You can enjoy all the greenery and tranquillity in the nearby Park Frankendael, Flevopark and the rural Ringdijk.
Accessibility by both car and public transport is excellent. There are tram and bus stops on Middenweg, and the Amstel and Muiderpoort railway stations are within cycling distance. Science Park station is a 5-minute walk away. The A10 ring road is just a few minutes’ drive away, and the centre of Amsterdam is within cycling distance.
The seller explains
What makes the current residents so happy living here, and why have they decided to sell the property? The seller explains.
Watergraafsmeer feels like a village within the city. When our twins were three years old, we moved here from De Pijp. We immediately fell in love with the lovely atmosphere, the good primary schools and the safe, unrestricted outdoor play in the garden, in the courtyards and on Mariotteplein.
We chose this house because of the secluded, sunny garden and the tall windows running the full width of the house. When the sun shines in, it almost feels like a summer house. We fitted soundproof doors between the children’s bedroom and the living room for when they were sleeping, but during the day they were usually left open, creating one large living space where they could play and run around endlessly.
Our twins are now 13 and attending secondary school. As our teenagers are getting bigger, we’re ready for the next step and are moving to a more spacious home. It’s with a heavy heart that we say goodbye to a lovely home full of wonderful memories. Hopefully, it will be just as lovely a place for the next residents as it has been for us.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.025
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 183,54 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1954
- Specifiek
- Monument
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 81 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 295 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Kadastrale gegevens
- WATERGRAAFSMEER B 3923
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- WATERGRAAFSMEER B 3923
- Achtertuin
- 36 m² (4,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Middenmeer-Zuid
Amsterdam- Inwoners
- 5.140
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.813
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.