Nieuw
Elstarstraat 1491036 LH AmsterdamDe Bongerd
€ 1.095.000 k.k.
- 152 m²wonen
- 3slaapkamers
- A+energielabel
BlikvangerUitzonderlijk Penthouse met vrij zicht op het IJ en royaal dakterras
Omschrijving
Hoog boven de daken van Amsterdam Noord bevindt zich dit uitzonderlijke penthouse aan de Elstarstraat 149. Met een woonoppervlakte van 152 m² en een royaal dakterras van 28m² met fantastisch vrij uitzicht richting de pontsteiger en het IJ, biedt dit unieke penthouse een ongekend woongenot midden in één van Amsterdams meest dynamische wijken. De open leefruimte baadt in het licht dankzij de grote raampartijen die uitzicht bieden over de stad. Het interieur combineert hoogwaardige materialen met een tijdloos ontwerp. Het penthouse heeft een woonkamer van 70 m², twee elegante badkamers, drie ruime slaapkamers en een royaal dakterras op het zuiden. Twee perfect gelegen parkeerplaatsen in de ondergelegen garage maken het geheel compleet.
Indeling:
De twee parkeerplaatsen in de garage op de begane grond bieden direct en gemakkelijk parkeergelegenheid. Via trap of lift bereik je de zesde en tevens bovenste verdieping, waar je slechts één buurappartement hebt, wat zorgt voor een uitzonderlijk gevoel van rust en privacy.
De woning verwelkomt je in een ruime entreehal met een strakke, op maat gemaakte garderobekast. Twee sierlijke taatsdeuren met bronzen glas leiden je naar de woonkamer van maar liefst 70 m². Deze hoekgelegen ruimte, gelegen op het zuiden, is aan twee zijden voorzien van grote raampartijen en een brede schuifpui die het daglicht overvloedig naar binnen laten stromen. Het uitzicht is ronduit spectaculair: richting het zuiden het IJ en de Pontsteiger, aan de oostzijde het groen van het park en het rustgevende Zijkanaal. De woonkamer gaat naadloos over in een volledig uitgeruste SieMatic-keuken met centraal kookeiland. Het keukenblok is voorzien van twee ovens, een Quooker, inductiekookplaat, vaatwasser, wijnklimaatkast, een hoge koelkast en een separate vriezer. De inbouwapparatuur is afkomstig van SieMatic, Bora en Miele, merken die staan voor duurzaamheid en culinair comfort. Via de schuifpui stap je rechtstreeks het ruime, zonnige dakterras op, waar hetzelfde weids uitzicht over het IJ en de omgeving je telkens opnieuw verwelkomt.
Aan de oost- en noordzijde van de woning bevinden zich de drie ruime slaapkamers en de twee badkamers. De masterbedroom, gelegen op het noorden, beschikt over een zeer ruime en-suite badkamer in hotelstijl, compleet met een vrijstaand ligbad, een royale inloopdouche en een op maat gemaakte inbouwkast. Ook vanuit de slaapkamers geniet je van een vrij uitzicht en een rustige, besloten sfeer. De tweede badkamer is in dezelfde verzorgde stijl uitgevoerd en biedt ruimte aan de wasmachineaansluiting. Vanuit de hal is daarnaast een kleine bergkast bereikbaar, evenals een stijlvol separaat toilet met een elegant meubel.
Omgeving:
De Elstarstraat ligt in de Bongerd, een rustige en geliefde buurt in Amsterdam-Noord met een fijne mix van gezinnen en jonge stellen met veel water en groen. Het nabijgelegen pontje brengt je snel en moeiteloos naar de overkant van het IJ, richting het centrum. In de zomer nodigen de steigers en de haven in de buurt uit om te zwemmen, het waterrijke karakter geeft de wijk haar open en ontspannen sfeer. Voor gezinnen is de omgeving ideaal: basisscholen en kinderopvang liggen op loopafstand, en sportfaciliteiten zijn er in overvloed, van verenigingen tot individuele voorzieningen. De dagelijkse boodschappen doe je eenvoudig bij de Plus in de buurt, en voor een hapje of drankje hoef je niet ver. De NDSM-werf, op korte afstand, biedt het hele jaar door van alles te beleven. Voor een pizza kun je terecht bij De Klaproos aan de Papaverweg, en op de NDSM-werf vind je diverse restaurants en terrassen.
De bereikbaarheid is uitstekend. De pont richting Centraal Station of de Pontsteiger is binnen enkele minuten te fiets bereikbaar. Met de auto sta je zo op de A10, en met de fiets ben je in een kwartiertje bij metrostation Noord. Meerdere buslijnen completeren het aanbod aan openbaar vervoer.
Veerpontjes:
NDSM pont: 5 min (elektrische)fietsafstand
Distelwegpont: : 6 min (elektrische)fietsafstand
Centraal station pont: 10 min (elektrische)fietsafstand
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte conform NEN 2580 152 m²
- Penthouseappartement gelegen op bovenste etage
- Bouwjaar 2024
- Inclusief 2 parkeerplaatsen in ondergelegen garage
- Dakterras (Zuid) van 28 m² met fenomenaal uitzicht
- Prachtig vrij uitzicht richting o.a. het IJ
- Energielabel A+
- Drie ruime slaapkamers
- Heerlijk lichtinval door grote raampartijen
- Luxe Siematic kookeiland
- Plafondhoge fineer binnendeuren van Bod’or
- Twee hotel-chique badkamers voorzien van Houtmerk meubels
- Woonkamer entree via stijlvolle taatsdeuren
- Kranen en doucheaccessoires van Hothbath
- Custom-made wandkast in woonkamer
- Gehele woning voorzien van hoogwaardige afwerking
- Riante inpandige berging
- Gehele woning voorzien van (zone)vloerverwarming
- WTW ventilatiesysteem
- Gezamenlijke fietsenstalling met oplaadpunten voor e-bikes
- Professioneel beheerde VvE met MJOP
- Servicekosten € 371,75 p.m. (inclusief twee parkeerplaatsen)
- Erfpacht woning € 3.001,- per jaar (canon loopt t/m 31-07-2072)
- Aanvraag overstappen erfpacht in 2023 gedaan
- Erfpacht per parkeerplaats € 58 per jaar,-
- Erfpachtcanon 10 jaarlijks geïndexeerd
- Vraagprijs
- € 1.095.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.204
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 371,75 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Penthouse (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2024
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- SWK Garantiecertificaat
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 28 m²
- Inhoud
- 395 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, toilet, vloerverwarming, en 2 wastafelmeubels
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Balansventilatie, glasvezelkabel, lift, natuurlijke ventilatie, en schuifpui
- Gelegen op
- 6e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM AH 6154
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 31-07-2072)
- Lasten
- € 3.001,00 per jaar met optie tot afkopen
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, open ligging en vrij uitzicht
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 371,75 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.955x