Nieuw
Jan van Galenstraat 173-31056 BS AmsterdamJohn Franklinbuurt
€ 785.000 k.k.
- 111 m²wonen
- 5slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Dubbel bovenhuis van maar liefst 110m2 met vier slaapkamers, zonnig balkon, energielabel B én volop mogelijkheden met veel potentieel.
Indeling:
Via de centrale hal bereik je de verschillende vertrekken op de derde verdieping. De gehele woning verkeert in een uitstekend onderhouden staat en is met veel aandacht voor detail en kwaliteit luxe afgewerkt. Dat is direct voelbaar in de verzorgde uitstraling en het afwerkingsniveau.
Aan de voorzijde bevindt zich de sfeervolle woonkamer, waar dankzij de prettige maatvoering een comfortabele zithoek kan worden gecreëerd. Aan de achterzijde ligt de prachtige, luxe keuken. Deze is modern en stijlvol uitgevoerd en beschikt over een royaal werkblad en volop ruimte voor een gezellige eethoek. De keuken is compleet uitgerust met een koelkast, vriezer, inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron en Quooker. Een heerlijke plek om uitgebreid te koken en gezellig met familie en vrienden te tafelen.
Een echte blikvanger zijn de openslaande deuren naar het balkon, gelegen op het zuidwesten. Hier begint de dag heerlijk met een kop koffie in de ochtendzon en kun je genieten van het buiten zijn en het uitzicht.
Op deze verdieping bevinden zich tevens twee slaapkamers van circa 10,9 m² en 5,6 m². De royale hoofdslaapkamer biedt volop ruimte voor een comfortabel tweepersoonsbed en een ruime kastenopstelling. De tweede slaapkamer is uitstekend te gebruiken als kinder-, logeer- of werkkamer en biedt eveneens directe toegang tot het balkon.
De moderne badkamer sluit mooi aan bij het hoogwaardige afwerkingsniveau van de woning en is voorzien van een ligbad en wastafel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig.
Vierde verdieping
De verzorgde afwerking zet zich voort op de vierde verdieping. Via de trap bereik je de overloop, vanwaar de verschillende ruimtes toegankelijk zijn.
Hier bevindt zich een ruime derde slaapkamer van circa 11,1 m². Dankzij de meerdere raampartijen is dit een prettige en lichte ruimte, met voldoende plek voor een tweepersoonsbed en kastruimte.
Daarnaast beschikt deze verdieping over een bijzonder royale berging van circa 13,9 m², met een hoogte van circa 2,56 meter. Deze ruimte biedt niet alleen volop bergruimte, maar vormt bovendien een interessante mogelijkheid voor de toekomst. Met de juiste aanpassingen kan hier bijvoorbeeld een extra slaapkamer met badkamer worden gerealiseerd, waardoor de woning nog verder aan de woonwensen kan worden aangepast. Deze plannen zijn reeds door de VVE goedgekeurd.
Zolder
Boven de derde verdieping bevindt zich de verrassend ruime zolderverdieping, bestaande uit twee afzonderlijke ruimtes van circa 10,4 m² en 7,5 m². De zolder kamer biedt volop praktische bergruimte en diverse gebruiksmogelijkheden. Momenteel is één van de ruimtes ingericht als slaapkamer, waardoor ook hier extra leefruimte beschikbaar is.
Omgeving:
U woont aan de Jan van Galenstraat in het populaire en dynamische Amsterdam West, een buurt die bekendstaat om haar fijne mix van stedelijke levendigheid, groen en uitstekende voorzieningen. De ligging van de woning is fantastisch; op de hoek van de Admiralengracht en het Erasmuspark met vrij uitzicht op beiden. In de directe omgeving vindt u volop hippe horecagelegenheden, gezellige cafés en goede restaurants. Zo bent u binnen enkele minuten bij hotspots zoals Bar Kauffmann, Koffie ende Koeck, Bagels & Beans en diverse leuke eet- en koffietentjes rondom het Mercatorplein en in De Baarsjes. Voor uw dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten en speciaalzaken in de buurt, evenals de levendige winkels aan de Jan van Galenstraat, Admiraal de Ruijterweg en Jan Evertsenstraat. Ook aan groen geen gebrek: binnen korte afstand bereikt u het Rembrandtpark en het Erasmuspark, ideaal voor een wandeling, hardlopen of een moment van ontspanning. Daarnaast fietst u in circa tien minuten naar het Vondelpark of het centrum van de stad. De bereikbaarheid is uitstekend. Met tram- en busverbindingen op loopafstand en het metrostation Jan van Galenstraat in de nabijheid, bent u snel in het centrum, op Station Sloterdijk of Station Amsterdam Centraal. Met de auto bereikt u via de Ring A10 binnen enkele minuten de uitvalswegen richting Schiphol, Haarlem en andere steden. Parkeren is mogelijk via het vergunningsstelsel van de gemeente Amsterdam. In de directe omgeving zijn doorgaans voldoende parkeermogelijkheden beschikbaar voor vergunninghouders. Tevens zijn er meerdere laadpunten voor elektrische auto’s in de buurt.
Bijzonderheden:
- Meetrapport aanwezig;
- Bouwjaar 1932;
- Actieve en financieel gezonde VVE;
- De jaarlijkse erfpacht bedraagt € 980,46 tot en met 16-04-2056. De overstap naar eeuwigdurende erfpacht is onder de gunstige voorwaarden reeds gedaan. Na 16-04-2056 bedraagt de erfpacht € 706,36;
- Energielabel B;
De woning is ingemeten conform NVM Meetinstructie. Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken, die voor hem van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is ons kantoor de makelaar van verkoper. Wij adviseren u een NVM/MVA Makelaar in te schakelen, die u met zijn deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien. De Algemene Consumentenvoorwaarden van de NVM zijn van toepassing.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Luxe keuken met balkon
Moderne keuken met inbouwapparatuur en openslaande deuren.
Ruim dubbel bovenhuis
Maar liefst 110 m² met vier slaapkamers en zolder.
Hoekligging bij Erasmuspark
Vrij uitzicht op Admiralengracht en Erasmuspark in West.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 785.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.072
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 152,64 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1932
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 111 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 436 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM L 3168
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht
- Lasten
- € 980,46 per jaar met optie tot afkopen
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 152,64 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
20-9-2026
Op Funda
Buurt

John Franklinbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 1.870
- Gezin met kinderen
- 16%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.381
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



