Nieuw
Middenweg 79-31098 AE AmsterdamLinnaeusparkbuurt
€ 615.000 k.k.
- 68 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
JA! Een fijne bovenwoning met groot dakterras met uitzicht over het Frankendaelpark. De woning is gelegen in Watergraafsmeer en de gezellige buurtwinkels en restaurants bevinden zich om de hoek. Bovendien is de woning gelegen op EIGEN GROND!
INDELING
- Via de gezamenlijke entree op de begane grond bereikt u de hal met garderobe op de derde verdieping;
- De woonkamer ligt aan de voorzijde van het appartement en is voorzien van meerdere lichtkoepels, wat zorgt voor veel natuurlijk daglicht en een vrij uitzicht over Park Frankendael;
- De luxe keuken beschikt over een keukeneiland met composiet werkblad, een inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, een oven, een koel-/vriescombinatie, een vaatwasser, een quooker en ruime kastruimte;
- Vanuit de woonkamer bereikt u de master bedroom met balkon, die toegang biedt tot de badkamer en wasruimte;
- De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een dubbele wastafel met spiegel en een toilet;
- Aan de voorzijde bevindt zich de tweede slaapkamer of home office, eveneens met uitzicht over Park Frankendael;
- In de hal vindt u een separaat toilet met fonteintje en een praktische inbouwkast;
- Via een vaste trap bereikt u het royale dakterras van ca. 44 m², waar u de hele dag van de zon kunt genieten en een prachtig uitzicht heeft over Amsterdam Oost;
- Het gehele appartement is voorzien van een eikenhouten parketvloer.
WOONOPPERVLAKTE
- De woonoppervlakte bedraagt ca. 67,5 m²;
- De gebouwgebonden buitenruimte bedraagt ca. 49,9 m².
NB. De opgegeven oppervlakte is door een gespecialiseerd bedrijf gemeten conform NEN2580.
BOUWAARD & TECHNISCHE INFORMATIE
- De woning is gelegen in een pand dat omstreeks 1906 gebouwd is;
- Traditionele bouwstijl;
- Houten kozijnen, voorzien van dubbele beglazing;
- Verwarming en warm water middels gehuurde Cv-ketel, bouwjaar 2020;
- Elektriciteit: voldoende groepen met aardlekschakelaar en 3 fases;
- Energielabel D.
KADASTER & SPLITSING
- Kadastrale aanduiding Watergraafsmeer B 4961 A3.
- Het pand is op 24 december 2008 gesplitst in 3 appartementsrechten;
- Het appartementsrecht A3 is voor 25/100e aandeel in de gemeenschap gerechtigd.
EIGEN GROND
- De woning is gelegen op eigen grond.
VERENIGING VAN EIGENAREN
- De VvE bestaat uit 3 leden en is in eigen beheer;
- De servicekosten bedragen € 125,- per maand;
- Er is een MJOP beschikbaar;
- Het betreft een actieve en financieel gezonde VvE.
LOCATIE
- Het appartement is gelegen in het geliefde en kindvriendelijke Watergraafsmeer in Amsterdam Oost;
- In de directe omgeving, aan de Middenweg en in winkelcentrum Oostpoort, vindt u diverse winkels, boetiekjes, restaurants en cafés;
- Voor de dagelijkse boodschappen zijn onder andere Marqt en Albert Heijn op ca. 5 minuten loopafstand gelegen;
- Binnen ongeveer 5 minuten fietsen bereikt u de populaire Dappermarkt;
- Park Frankendael ligt direct aan de overzijde, ideaal voor een wandeling en maandelijks bevind zich hier de Pure Markt;
- De Jaap Eden IJsbaan bevindt zich op enkele minuten fietsafstand.
BEREIKBAARHEID EN PARKEREN
- Het object is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer;
- Tramlijn 19 stopt voor de deur en de buslijnen 41, N87, 37, 245, 65, 320, 322 en 327 bevinden zich in de directe omgeving;
- Treinstations Amsterdam Science Park en Muiderpoort liggen op enkele minuten fietsafstand;
- Met de auto bereikt u met ca. 5 minuten de ring A10;
- Er is voldoende parkeergelegenheid voor de deur en er bestaat de mogelijkheid tot het aanvragen van een parkeervergunning.
BIJZONDERHEDEN
- Licht en modern appartement in Watergraafsmeer en aan het Frankendaelpark;
- De badkamer is in 2023 gerenoveerd, de keuken in 2020 en het dakterras in 2021;
- Kozijnen zijn vernieuwd in de badkamer en in de woonkamer;
- Gelegen op EIGEN grond.
- Twee slaapkamers van goed formaat;
- Je kunt een badkamer creëren in de bergruimte, er is al een wateraansluiting aanwezig;
- Heerlijk zonnig dakterras van ca. 44 m²;
- De cv-ketel is gehuurd en kan worden overgenomen;
- Een ouderdomsclausule is van toepassing.
OPLEVERING
De oplevering zal plaatsvinden in overleg.
***
YES! A lovely upper-floor apartment with a large rooftop terrace overlooking Park Frankendael. The property is located in Watergraafsmeer, with charming local shops and restaurants just around the corner. Moreover, the apartment is situated on FREEHOLD LAND (no leasehold)!
LAYOUT
- Through the shared entrance on the ground floor, you reach the hallway with wardrobe on the third floor;
- The living room is located at the front of the apartment and features several skylights, providing abundant natural daylight and unobstructed views over Park Frankendael;
- The luxurious kitchen includes a kitchen island with a composite countertop, an induction cooktop with integrated extraction system, an oven, fridge/freezer combination, dishwasher, Quooker tap, and ample cabinet space;
- From the living room, you access the master bedroom with balcony, which also provides access to the bathroom and laundry area;
- The bathroom is fitted with a walk-in shower, double washbasin with mirror, and toilet;
- At the front of the apartment is the second bedroom or home office, also overlooking Park Frankendael;
- The hallway includes a separate toilet with washbasin and a practical built-in storage closet;
- A fixed staircase leads to the spacious rooftop terrace of approximately 44 m², where you can enjoy sunshine throughout the day and stunning views over Amsterdam East;
- The entire apartment is fitted with oak parquet flooring.
LIVING AREA
- The living area measures approximately 67,5 m²;
- The building-related outdoor space measures approximately 49,9 m².
Please note: the stated floor area has been measured by a specialized company in accordance with the NEN2580 standard.
CONSTRUCTION & TECHNICAL INFORMATION
- The apartment is located in a building dating from approximately 1906;
- Traditional architectural style;
- Wooden window frames fitted with double glazing;
- Heating and hot water are provided by a rented central heating boiler (installed in 2020);
- Electricity: sufficient circuits with residual-current device and 3-phase connection;
- Energy label D.
LAND REGISTRY & SUBDIVISION
- Cadastral designation: Watergraafsmeer B 4961 A3;
- The building was legally divided into 3 apartment rights on December 24, 2008;
- Apartment right A3 represents a 25/100th share in the community.
OWN GROUND
- The property is situated on OWN GROUND.
HOMEOWNERS’ ASSOCIATION
- The HOA consists of 3 members and is self-managed;
- Monthly service charges amount to €125;
- A long-term maintenance plan (MJOP) is available;
- The HOA is active and financially healthy.
LOCATION
- The apartment is located in the highly sought-after and family-friendly Watergraafsmeer area in Amsterdam East;
- In the immediate vicinity, along Middenweg and in shopping center Oostpoort, you will find various shops, boutiques, restaurants, and cafés;
- For daily groceries, both Marqt and Albert Heijn are approximately a 5-minute walk away;
- The popular Dapper Market can be reached within about 5 minutes by bicycle;
- Park Frankendael is located directly opposite the apartment, ideal for walks, and hosts the monthly Pure Markt;
- The Jaap Eden Ice Rink is only a few minutes away by bike.
ACCESSIBILITY & PARKING
- The property is excellently connected by public transport;
- Tram line 19 stops directly in front of the building, and bus lines 41, N87, 37, 245, 65, 320, 322, and 327 are nearby;
- Amsterdam Science Park and Muiderpoort train stations are only a few minutes away by bicycle;
- By car, the A10 ring road can be reached within approximately 5 minutes;
- There is ample parking available in front of the building, and residents may apply for a parking permit.
HIGHLIGHTS
- Bright and modern apartment in Watergraafsmeer, directly by Park Frankendael;
- Bathroom renovated in 2023, kitchen in 2020, and rooftop terrace in 2021;
- Window frames in the bathroom and living room have been renewed;
- Located on OWN GROUND;
- Two well-sized bedrooms;
- You can create a bathroom in the storage room, a water connection is already in place;
- Wonderful sunny rooftop terrace of approximately 44 m²;
- The central heating boiler is rented and can be taken over;
- An age clause applies.
DELIVERY
- Delivery will take place in consultation.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 615.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.044
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 125,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 68 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 50 m²
- Inhoud
- 240 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Cv-ketel
- 2020, huur
Kadastrale gegevens
- WATERGRAAFSMEER B 4961
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 125,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Linnaeusparkbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 2.640
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.265
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.