Vleutenstraat 861106 CX AmsterdamGein 1
€ 350.000 k.k.
- 89 m²wonen
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 6 2 3 9
Gelegen in een levendige en goed bereikbare wijk van Amsterdam Zuidoost bevindt zich dit ruime appartement van circa 89 m2 aan de Vleutenstraat 86. De woning beschikt over een praktische en efficiënte indeling met drie slaapkamers, een royale woonkamer, een aparte keuken met bijkeuken, twee balkons en een eigen berging. Dankzij de prettige lichtinval biedt het appartement een uitstekende basis om geheel naar eigen smaak en hedendaagse woonwensen in te richten. Een aantrekkelijke kans voor wie comfortabel wil wonen met alle stedelijke voorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen binnen handbereik.
Begane grond
Via de gezamenlijke entree op de begane grond betreedt u het complex. en via een vast trap komt u bij de woning gelegen op de 1e verdieping.
Tevens is de ruime eigen berging aanwezig op de begane grond ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van extra spullen.
Indeling:
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping. U komt binnen in de ruime entree, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. Vanuit de hal bereikt u de woonkamer, drie slaapkamers, de badkamer en het separate toilet. De woonkamer vormt het hart van de woning en is aangenaam ruim opgezet. Dankzij de brede raampartij stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen, wat zorgt voor een open en prettige sfeer. Er is meer dan voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek waar u kunt samenkomen met familie of vrienden. Via de woonkamer heeft u direct toegang tot het balkon. Een fijne plek om even naar buiten te stappen. De woning beschikt over drie slaapkamers van goed formaat, stuk voor stuk licht en praktisch in te delen. Of u nu kiest voor comfortabele slaapkamers, een thuiswerkplek of een hobbyruimte, deze kamers bieden volop flexibiliteit. Eén van de slaapkamers beschikt bovendien over directe toegang tot het balkon, wat zorgt voor extra licht en een prettig buitengevoel. De keuken is afzonderlijk gelegen van de woonkamer en functioneel ingericht. In de keuken is een aansluiting voor de wasmachine aanwezig. Aangrenzend bevindt zich de bijkeuken, waar ruimte is voor een gezellige eethoek of extra opbergruimte. Vanuit de bijkeuken bereikt u het tweede balkon. Zowel de keuken als de bijkeuken vormen een uitstekende basis voor een eigentijdse herinrichting en kunnen met enkele aanpassingen worden omgevormd tot een moderne en sfeervolle kookruimte. De badkamer is compact en praktisch uitgevoerd met een douche en wastafel. Het toilet is separaat en bereikbaar vanuit de hal, wat bijdraagt aan het comfort en de functionaliteit van de woning.
Buitenruimte
U beschikt over twee balkons, gelegen aan verschillende zijden van de woning. Hierdoor heeft u op meerdere momenten van de dag een fijne plek om buiten te zitten. De balkons bieden uitzicht op het groen en de omliggende bebouwing en dragen bij aan een prettig woongevoel.
Bijzonderheden
-Erfpacht afgekocht tot 1-10-2033
-Watermeter aanwezig
-Woonoppervlakte ca. 89 m2
-Houten kozijnen voorzien van dubbel glas en aluminium kozijnen voorzien van enkel glas (zgn. ph schuifraampjes)
-Twee balkons; balkon woonkamer gelegen op het westen; balkon straatzijde gelegen op het oosten
-Vanuit de woonkamer vrij uitzicht op park en waterpartij
-Aparte keuken met bijkeuken
-Externe berging
-Praktische indeling
-Goede bereikbaarheid met openbaar vervoer
-Nabij winkels, scholen en andere voorzieningen.
-Gelegen in een levendige woonwijk
-De maandelijkse VvE bijdrage is c.a. € 224,10
-In deze woning heeft een asbestinventarisatie plaatsgevonden. Het saneringsplichtige asbest is verwijderd.
-Er geldt een zelfbewoningsclausule voor 2 jaar.
- De VvE onderzoekt dak vervanging i.c.m. verduurzaamheid. De exacte financiële consequenties zijn nog niet inzichtelijk voor de individuele leden en of VvE
-Er zal een niet-bewonersclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
-Projectnotaris ten behoeve van de koop- en leveringsakte
Bent u op zoek naar een ruim appartement van 89 m2 met volop mogelijkheden op een prettige locatie in Amsterdam Zuidoost? Dan bent u van harte welkom om Vleutenstraat 86 te bezichtigen en zelf te ervaren welke woonkansen deze woning u te bieden heeft.
Koper heeft een eigen onderzoeksplicht naar alle zaken, die van belang zijn. Wij adviseren u een aankoopmakelaar of deskundige in te schakelen, die u met zijn/haar deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.933
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 224,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1982
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 89 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 270 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2022
Kadastrale gegevens
- WEESPERKARSPEL L 8561
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Afgekocht tot 01-10-2033
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 224,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
603x
Bekeken
9x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Gein 1
Amsterdam- Inwoners
- 2.950
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.483
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




