Modern wonen op eigen grond, met water om de hoek en royaal balkon!
Omschrijving
Sommige woningen koop je voor het huis. Andere voor de plek. Hier krijg je gelukkig allebei.
Wonen op eigen grond, met water om de hoek, een royaal balkon en het comfort van moderne nieuwbouw. Welkom aan de VOC-kade 134, midden in het moderne Oostenburg.
Dit stijlvolle appartement ligt in het in 2021 opgeleverde complex De Vijzel. Het gebouw valt direct op door de krachtige architectuur, grote stalen puien en robuuste materialen. Een stoere, industriële uitstraling die mooi past bij het verleden van Oostenburg, gecombineerd met het comfort en de duurzaamheid van nu.
Zodra je de woonkamer binnenstapt, valt het licht op. De grote raampartijen en brede pui zorgen voor een fijne verbinding met buiten en trekken je blik vanzelf naar het royale balkon. Zet de deuren open, pak een koffie en je hebt je favoriete plek waarschijnlijk al gevonden. Het balkon is breed en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek, planten of een gezellige borrel aan het einde van de dag.
Instapklaar en comfortabel
Binnen is het appartement heerlijk instapklaar. De woonkamer heeft een rustige, moderne basis met een PVC-vloer, strakke stucafwerking en grote raampartijen. De open keuken sluit mooi aan op de leefruimte en is compleet uitgerust met onder andere een inductiekookplaat, magnetron, koelkast en een vaatwasser. De slaapkamer is lekker ruim, met volop plek voor een groot bed en een royale kast. Een fijne, rustige plek om je even terug te trekken. Ook de badkamer is modern en stijlvol afgewerkt. Hier vind je een ruime inloopdouche en een wastafelmeubel. Het separate toilet bevindt zich in de hal. Daarnaast beschikt het appartement over een ruime inpandige berging met wasmachineaansluiting, de warmtepomp en verrassend veel opbergruimte. De berging is zowel vanuit de badkamer als rechtstreeks vanuit de hal, naast de voordeur van het appartement, bereikbaar.
En het comfort? Dat zit hier goed. Het gebouw is volledig voorbereid op de toekomst met een warmtepomp en zonnepanelen. In het appartement zorgen vloerverwarming én vloerkoeling het hele jaar door voor een aangenaam binnenklimaat. In de zomer blijft het heerlijk koel en in de koudere maanden zorgt de vloerverwarming voor een comfortabele basis.
Wonen op Oostenburg
Misschien is de locatie wel één van de leukste dingen aan VOC-kade 134. Oostenburg is zo’n plek die je meteen verrast. Je woont hier rustig, omringd door water en moderne architectuur, maar tegelijkertijd midden in Amsterdam. De buurt heeft een stoer karakter door het industriële verleden, maar voelt inmiddels modern, levendig en creatief. Je loopt zo naar het water voor een wandeling langs de kade of gewoon een momentje voor jezelf. Ook het Marineterrein ligt vlakbij, met veel groen en in de zomer een stadsstrand. Voor koffie, lunch of een rondje leuke winkels fiets je zo naar de Czaar Peterstraat, met haar boetiekjes en fijne koffietentjes. Zin in een drankje of een avondje uit? Dan zijn Roest en de omgeving van de Van Gendthallen dichtbij. Ook het Java-eiland, Artis en de Javastraat liggen om de hoek. En de stad? Die bereik je eenvoudig. Binnen circa 10 tot 12 minuten fiets je naar Centraal Station. Met de verdere ontwikkeling van Oostenburg en de nieuwe fietsverbindingen wordt de bereikbaarheid alleen maar beter.
Nog even alles op een rijtje:
- Gelegen op eigen grond;
- Nieuwbouwappartement uit 2021;
- Woonoppervlakte van circa 55 m²;
- Energielabel A+++;
- Royaal balkon;
- Vloerverwarming én vloerkoeling;
- Warmtepomp en 3 PV-panelen;
- Lift aanwezig;
- Ruime inpandige berging;
- Gemeenschappelijke fietsenberging;
- Bring Me box voor pakketbezorging;
- Parkeren mogelijk bij Q-Park – je kunt tot twee bewoners abonnementen aanvragen, met kosten van circa € 206,71 per maand;
- Geen parkeervergunning beschikbaar;
- Servicekosten € 214,- per maand;
- NEXT NRG: circa € 84,- per maand voor warmte, koude, boiler en PV-systeem;
- Levering in overleg.
Dit is precies zo’n appartement waar je als starter naar op zoek kunt zijn: instapklaar, duurzaam en op een plek die volop in ontwikkeling is.
Zie jij jezelf hier al zitten met de deuren naar het balkon open? Kom dan vooral kijken. Want VOC-kade 134 is zo’n plek die je niet alleen moet zien, maar vooral even moet ervaren.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Royaal balkon aan water
Breed balkon met veel ruimte en water om de hoek.
Zeer duurzaam comfort
Energielabel A+++, warmtepomp, 3 PV-panelen en vloerverwarming.
Instapklaar nieuwbouwappartement
Stijlvol appartement uit 2021 met moderne afwerking.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 525.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 9.545
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 213,94 per maand
Bouw
Soort appartement
Bovenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Keurmerken
Energie Prestatie Advies
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
55 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
11 m²
Inhoud
180 m³
Indeling
Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Balansventilatie, domotica, glasvezelkabel, lift, en zonnepanelen
Gelegen op
2e woonlaag
Energie
Energielabel
A+++
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp