Nieuw
Deventerstraat 6247325 WD ApeldoornWolthuis
€ 529.000 k.k.
- 83 m²wonen
- 1.490 m²perceel
- 2slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Op zoek naar een rietgedekte woonboerderij aan de rand van Apeldoorn? Welkom aan de Deventerstraat 624!
Deze vrijstaande woonboerderij is gebouwd rond 1900 en gelegen op een perceel van maar liefst 1.490 m². De woning heeft een authentieke uitstraling met een fraaie rietgedekte kap. Het geheel dient gemoderniseerd te worden, maar biedt daardoor volop kansen om hier een heerlijke plek naar eigen wens te creëren. Een unieke combinatie van landelijk wonen, ruimte en vrijheid!
Voor liefhebbers van hobby, opslag of werken aan huis zijn de bijgebouwen een groot pluspunt. Op het perceel bevinden zich diverse opstallen zoals een broeikas, overkapping voor bijvoorbeeld een aanhangwagen, bakhuisje (in gebruik als berging) met aangebouwde garage en schuur. Ook is er een vrijstaande grote garage, deze is geschikt voor diverse doeleinden. Daarnaast is er volop parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig. In de riante tuin rondom de woning is altijd een fijne plek te vinden in de zon of schaduw.
De ligging is bijzonder prettig: aan een ventweg in een landelijke woonomgeving met de voorzieningen van Apeldoorn, Twello en Teuge op korte afstand. Teuge beschikt over een actief verenigingsleven en een gemoedelijke sfeer. Voor de dagelijkse boodschappen, winkels en horeca zijn zowel Twello als Apeldoorn binnen enkele minuten bereikbaar. Ook de A50, de wijk Osseveld-Oost en diverse uitvalswegen liggen op korte afstand.
Door de woning heen:
Via de entree aan de zijkant komen we binnen in de hal. Vanuit hier zijn de keuken, badkamer en eetkamer bereikbaar. De eetkamer met schouw bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Aan de voorzijde ligt de woonkamer met het zitgedeelte en een gashaard. Dankzij de ramen aan de voorzijde heb je een prettig uitzicht over de omgeving.
Vanuit de eetkamer is de praktische berging met C.V.-opstelling bereikbaar, evenals een slaapkamer. Via een schuifdeur vanuit deze slaapkamer én via de woonkamer is de tweede slaapkamer aan de voorzijde toegankelijk.
De dichte keuken ligt aan de voorzijde en is uitgevoerd in een hoekopstelling en voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap, koelkast (2025), vaatwasmachine (2024) en wasmachine-aansluiting. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Via een luik met vlizotrap in de badkamer is de zolderverdieping bereikbaar. Deze zolderruimte biedt volop mogelijkheden en hier kunnen indien gewenst extra (slaap)kamers gerealiseerd worden.
Enkele kenmerken:
- De woning heeft de aanduiding "karakteristiek" in het bestemmingsplan d.w.z. dat het de buitenkant van de woning bij een verbouwing zoveel mogelijk in de oorspronkelijke stijl gehouden moet worden, meer informatie is beschikbaar via ons kantoor
- Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas
- Airconditioning aanwezig in woonkamer en slaapkamer
- Energielabel G
- Gebruiksoppervlakte 83 m², overige inpandige ruimte 43 m², externe bergruimte 78 m² en inhoud 436 m³
Wil je deze woning bezichtigen? Plan dan op ieder gewenst moment zelf online de afspraak in via onze website of vraag een bezichtiging aan via Funda! Wil je liever op een ander moment bezichtigen? Geen probleem. Bel of e-mail ons gerust om een afspraak in te plannen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 529.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.373
- Bouwjaar
- 1900
- Specifiek
- Monumentaal pand
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met riet
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 83 m²
- Overige inpandige ruimte
- 43 m²
- Externe bergruimte
- 78 m²
- Perceel
- 1.490 m²
- Inhoud
- 436 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, en rolluiken
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- APELDOORN F 9252
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.490 m²
- Soort garage
- Vrijstaande houten garage en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Wolthuis
Apeldoorn- Inwoners
- 240
- Gezin met kinderen
- 40%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.